Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Гламурний образ для вечірки всього за 3 кроки

ARTISTRY

Як за лічені хвилини перетворитися на красуню.

Працюєте навіть у святкові дні? Святковий сезон — це насичена подіями та захоплива пора, що дає безліч можливостей для продажу, ділових зустрічей і цікавих вечірок. Але коли працюєш цілий день і на створення вечірнього образу залишається всього кілька хвилин, важко навіть вирішити, з чого розпочати.

Наші бренд-менеджери європейських підрозділів Amway створили ці чудові образи за допомогою декоративної косметики торгової марки ARTISTRY™. Муна Мохсін, молодший бренд-менеджер категорії «Краса» Amway Європа, і Олена Танасейчук, бренд-менеджер категорії «Здоров’я» Amwау Європа, використали три засоби декоративної косметики Signature, щоб додати РІВНОМІРНІСТЬ, ВИРАЗНІСТЬ, КОЛІР своєму образу й за лічені хвилини приготуватися до різдвяної вечірки.

Класичні червоні губи

 • Олена Танасейчук, бренд-менеджер Amway з європейського підрозділу харчування та здоров’я, спочатку вирівнює тон для бездоганного вигляду своєї шкіри.
 • Щоб збалансувати яскраво виділені губи, вона робить легкий макіяж очей.
 • Олена підводить губи червоним кольором, надаючи їм об’єму.
 • Готова до вечірніх розваг!

Крок 1. РІВНОМІРНІСТЬ

 1. Нанесіть на все обличчя ARTISTRY EXACT FIT™ Зволожувальний бальзам з ефектом тонування шкіри.

 2. Додайте трішки ARTISTRY™ Коректора на темні зони під очима та знебарвлені ділянки шкіри й розтушуйте їх легенькими дотиками.

 3. Рівномірно нанесіть на обличчя рідку основу під макіяж ARTISTRY (Олена використовує ARTISTRY YOUTH XTEND™ Тональний крем з ефектом ліфтингу відтінку L2*C1 Chiffon).

 4. Щоб зробити основу стійкішою, застосуйте ARTISTRY EXACT FIT Прозору компактну пудру.

Крок 2. ВИРАЗНІСТЬ

 1. Нанесіть один із легких відтінків ARTISTRY Тіней для повік на всю поверхню повіки (Олена застосовує відтінок Silk), а потім розтушуйте темніші тіні від лінії вій до складки повік (відтінки Drift і Divine).

 2. На верхню повіку нанесіть чорну ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Автоматичну рідку підводку для очей.

 3. На завершення підкрутіть і краще виділіть вії за допомогою улюбленої туші (Олена використовує ARTISTRY SIGNATURE EYES Туш для збільшення об’єму вій).

 4. Надайте виразності й форми бровам за допомогою ARTISTRY Автоматичного контурного олівця для брів (тут відтінок Taupe).

Крок 3. КОЛІР

 1. Обведіть контур губ і замалюйте їх за допомогою ARTISTRY Автоматичного контурного олівця для губ відтінку Dusty Rose.

 2. Нанесіть кілька шарів ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Губної помади відтінку Daring Red.

Димчастий погляд

 • Муна Мохсін, молодший бренд-менеджер Amway з європейського підрозділу краси, спочатку вирівнює тон для бездоганного вигляду своєї шкіри.
 • Вона малює товсту лінію олівцем для повік, щоб надати очам виразності.
 • Для більшого ефекту Муна наносить кілька шарів туші.
 • Усе готово для вечірки!

Крок 1. РІВНОМІРНІСТЬ

 1. Нанесіть на все обличчя ARTISTRY EXACT FIT Зволожувальний бальзам з ефектом тонування шкіри.

 2. Додайте трішки ARTISTRY™ Коректора на темні зони й легенько розтушуйте.

 3. Рівномірно нанесіть на обличчя рідку основу під макіяж ARTISTRY (Муна використовує ARTISTRY YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу відтінку L3*N1 Tawny).

 4. Щоб зробити основу стійкішою, додайте трохи ARTISTRY EXACT FIT Бездоганної розсипчастої пудри.

Крок 2. ВИРАЗНІСТЬ

 1. Нанесіть один із приємних м’яких відтінків ARTISTRY Тіней для повік на всю поверхню повік (Муна застосовує відтінок Spiral).

 2. Нанесіть тіні трохи глибшого кольору на складки повік і зовнішні кутки очей (тут відтінок Divine), а тіні світлого кольору — під брови, щоб підкреслити їх (тут відтінок Silk).

 3. Підведіть верхню та нижню лінії вій ARTISTRY Автоматичним контурним олівцем для повік (тут відтінку Ebony).

 4. На завершення підкрутіть вії за допомогою туші (Муна використовує ARTISTRY SIGNATURE EYES Туш для подовження та розділення вій).

 5. Легенько підведіть брови ARTISTRY Автоматичним контурним олівцем для брів (тут відтінок Soft Black).

Крок 3. КОЛІР

 1. Обведіть контур губ ARTISTRY™ Автоматичним контурним олівцем для губ (Муна використовує ARTISTRY Контурний олівець відтінку Pink Nude).

 2. Далі пофарбуйте губи у ніжний колір (тут ARTISTRY SIGNATURE COLOR Губна помада відтінку Rich Cocoa).

 3. Тепер нанесіть блиск, щоб зробити губи ще виразнішими (тут ARTISTRY Блиск для губ відтінку Pink Suede).

 4. Насамкінець нанесіть на щоки трохи рум’ян за допомогою м’якої щіточки. Розтушуйте від щік назовні. (Муна використовує ARTISTRY Рум’яна компактні відтінку Tuscany).

Схожа інформація

Створіть ідеальний макіяж

ARTISTRY

Далі

Підвищте запаси вологи вашої шкіри

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію