Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Розкішний спосіб відновити шкіру обличчя

ARTISTRY

Нова маска для обличчя ARTISTRY HYDRA-V освіжить і пом’якшить вашу шкіру всього за 20 хвилин.

Зимовий сезон приносить із собою суворі погодні умови та відчуття, що мати гарний вигляд у цей період майже неможливо. Проте для цього потрібно зовсім небагато — лише трохи змінити свої засоби догляду за шкірою, щоб дивувати своїм виглядом. Як завжди, у цьому вам допоможе продукція торгової марки ARTISTRY™, зокрема чудові новинки, що можуть стати вашими улюбленими засобами. Перша з них — ARTISTRY HYDRA-V™ Зволожувальна маска.

Поніжте свою шкіру

Морозне повітря може зневоднювати шкіру, спричиняючи такі проблеми, як лущення, почервоніння та відчуття стягнутості. У зимовий період шкіра потребує інтенсивнішого догляду, який прискорить її відновлення та поверне упевненість у собі. Саме тому торгова марка ARTISTRY нещодавно розпочала продаж засобу, який безсумнівно стане обов’язковим у догляді за шкірою як для кожної жінки, так і чоловіка.

Як відомо, будь-хто може стикатися з проблемою зневоднення шкіри. Нова ARTISTRY HYDRA-VTM Зволожувальна маска стане чудовим рішенням для відновлення шкіри, зневодненої зимовими перепадами температур. За роки своєї роботи Мішель Д’Альярд, провідний експерт ARTISTRY з догляду за шкірою, випробовувала цілу низку чудових продуктів, проте ось що вона говорить про цей новий засіб: «Ця маска не схожа на жоден продукт, яким я користувалася раніше. Я пам’ятаю, як вперше спробувала її. У жовтні минулого року я подорожувала Європою. За два тижні я побувала в семи країнах, дев’яти містах і відвідала 15 заходів. І весь цей час я наносила лише цю маску. Через 20 хвилин моя стомлена, немолода й ослаблена шкіра виглядала так, наче мені знову 35! Я не могла повірити: навіть наступного ранку моя шкіра виглядала просто чудово».

Маска містить воду з норвезьких фйордів і ексклюзивний комплекс ліпосомів ARTISTRY HYDRA-V. Обидва ці компоненти проникають глибоко в шкіру, тобто виконують підготовчу роботу для насичення зневодненої шкіри вологою.

«У поєднанні з гіалуроновою кислотою — потужним зволожувачем, молекули якого здатні втримувати вологу, що в 1000 разів перевищує їх вагу, — ці компоненти міцно утримують вологу між клітинами в глибоких шарах шкіри, щоб вона виглядала гладенькою та молодою», — зауважує Мішель.

Застосування
Відкрийте пакетик і витягніть маску. Покладіть маску на обличчя сітчастою стороною назовні, а потім зніміть сітку. Насолоджуйтеся приємними відчуттями, поки пом’якшувальні зволожувальні компоненти засвоюються вашою шкірою. Залиште маску на 20 хвилин, а потім нанесіть ваші звичні засоби для догляду за шкірою.

Читайте Amagram Online, щоб дізнаватися про продукти, які мають з’явитися в продажу, зокрема про новинки від торгової марки ARTISTRY.

Схожа інформація

Гламурний образ для вечірки всього за 3 кроки

ARTISTRY

Далі

Створіть ідеальний макіяж

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію