Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Секрети краси: зволоження для здорової шкіри

ARTISTRY

Представляємо «Секрети краси» — нову регулярну колонку від спеціаліста з догляду за шкірою Мішель Д’Альярд.

Що мені найбільше подобається в торговій марці ARTISTRY™, так це те, що кожна колекція має свою унікальну й натхненну історію, втілену в життя за допомогою новітніх технологій та якісних інгредієнтів і підкріплену клінічними дослідженнями. Це одна з причин, чому продукція ARTISTRY посідає провідні позиції серед продуктів із догляду за шкірою.

Історія торгової марки ARTISTRY HYDRA-VTM дуже проста: зволоження. Існує безліч причин, чому наша шкіра втрачає вологу, зокрема через вплив навколишнього середовища, стрес, зміни температури, подорожі, неправильне харчування, недосипання, вживання ліків, неналежний догляд.

Можливо, ваш пріоритет — боротьба зі старінням шкіри, однак, якщо шкіра нездорова, жоден антивіковий засіб не допоможе досягти бажаного результату. Ваша шкіра просто недостатньо здорова, щоб функціонувати на оптимальному рівні. Це наче намагатися пофарбувати стіни будинку, попередньо не змивши з них стару фарбу. Можна наносити скільки завгодно нової фарби, але якщо основа зіпсована, отриманий результат буде далеким від бажаного.

Продовжуючи роботу над високоякісними продуктами, науковці компанії Amway знову перевершили самі себе й створили ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальну маску — маску-серветку на основі технологій та інгредієнтів ARTISTRY, яка підвищує рівень зволоженості шкіри. Найцікавіше те, що, оскільки ці маски не є складовою основного щоденного догляду за шкірою, їх можна поєднувати з будь-якою лінією догляду, а не лише системою ARTISTRY HYDRA-V. Більше того, вони підходять і для чоловіків!

Я б порадила використовувати маску ввечері, однак, якщо у вас є час лише протягом дня, це не проблема. Завжди дотримуйтесь усталеної процедури догляду за шкірою:

  1. Підготуйте шкіру за допомогою засобу для вмивання й тоніку

  2. Зволожте за допомогою сироватки й маски

  3. Підживіть за допомогою зволожувача

Ніколи не змінюйте свою систему. Очистьте шкіру, нанесіть тонік і сироватку, нанесіть маску, зніміть маску та обережно увітріть залишки продукту в шкіру. Нанесіть зволожувач для шкіри навколо очей і обличчя.

Якщо ви хочете викликати справжнє захоплення, наступного разу, коли летітимете в літаку, нанесіть на обличчя зволожувальну маску, заплющте очі й прокиньтеся вже з ідеальною шкірою… і новими клієнтами!

ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальна маска — це продукт, з яким ваша шкіра буде дійсно зволоженою. Однак м’яку чисту шкіру не можна отримати за допомогою самих лише елітних засобів догляду. Уже більше 20 років я навчаю професіоналів із догляду за шкірою та завжди раджу їм розпитувати клієнтів про їхній стиль життя та звички. Адже те, що ми бачимо ззовні, — пряме відображення того, що всередині.

Зосередьтеся на внутрішній красі за допомогою TRUVIVITY від NUTRILITE™. Баланс внутрішнього та зовнішнього здоров’я — це і є секрет вашої краси, тому ARTISTRY та NUTRILITE, дві провідні торгові марки світу у сфері краси та здоров’я, об’єднали свої зусилля задля розкриття істинного краси вашої шкіри. Обов’язково щодня вживайте дієтичні добавки TRUVIVITY від NUTRILITE!

Схожа інформація

Остання новинка — ще одна можливість зберегти красу

Краса та догляд за тілом

Далі

Збільште свої продажі засобів із догляду за шкірою

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію