Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Секрети краси: cигнал до пробудження вашої шкіри

ARTISTRY

Стомлена, зневоднена шкіра? Рятівне рішення від ARTISTRY HYDRA-V! Порадами ділиться Мішель Д’Альярд, міжнародний експерт зі здоров’я шкіри.

Вам знайомий термін «сигнал до пробудження»? Це настільки значущий момент або подія в житті, що назавжди змінює ваші думки, дії та вчинки. Саме це робить із вами та вашим режимом догляду за шкірою нова ARTISTRY HYDRA-V™ Зволожувальна маска… Це абсолютний сигнал до пробудження для довершеної краси та зволоження шкіри.

Протягом останнього року я послідовно відстоювала думку про те, наскільки важливим є зволоження шкіри. Наш організм не виживе без води, те саме можна сказати й про шкіру. Шкіра вкриває все тіло людини, і вода потрібна їй не тільки для нормального функціонування, а й щоб підтримувати молодість.

Базові заходи щоденного догляду — основа здорового вигляду шкіри. Стан шкіри залежить від генетичних чинників, життєвих умов і того, як ви доглядаєте за нею. Якщо, окрім звичайного догляду, двічі або тричі на тиждень користуватися маскою, це виведе вас на абсолютно новий рівень. ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальна маска містить зволожувальні інгредієнти, ліпосоми та чисту воду з норвезьких фйордів. Тепер ви маєте секретну зброю просто в себе вдома!

«Куди б я не вирушала, прибувши на місце, я виглядаю та відчуваю себе, як королева».

Як використовувати

  1. Чоловіки та жінки будь-якого віку можуть використовувати цю спеціальну маску двічі або тричі на тиждень. Вона підходить для будь-якого типу шкіри та поєднується з будь-якими іншими засобами догляду.

  2. Після очищення, тонізування та застосування відновлювальної сироватки нанесіть маску на всю поверхню обличчя.

  3. Обережно притискайте маску, щоб вона лягла на шкіру рівномірно.

  4. Використовуйте надлишкову рідину, що залишилася в упаковці, для масажу делікатних зон, де швидко проявляються ознаки старіння, — шиї, зони декольте та тильної сторони долонь.

  5. Через 20 хвилин зніміть маску та обережно увітріть у шкіру залишки рідини.

  6. Коли вона вбереться, нанесіть зволожувальний засіб.

Коли використовувати

Ось що найголовніше: якщо дозволяє час, цю розкішну маску можна застосувати вранці — чудове пробудження для заспаного обличчя! Можливо, напередодні у вас була гучна вечірка, і на ранок ви хочете виглядати бадьоро, свіжо й молодо? Або щось важливе має відбутися ввечері, і вам потрібно мати сяючий вигляд. Витратьте тридцять хвилин свого часу, щоб очистити шкіру, надати їй бажаного відтінку, відновити її, нанести маску та зволожувальний засіб. Потім зробіть макіяж. Ви виглядатимете неперевершено! Не жайворонок? Якщо застосувати маску ввечері, на ранок шкіра виглядатиме здоровою й буде м’якою на дотик.

Хочете знати, що я роблю зі своєю маскою? Під час довгих міжнародних перельотів я відпочиваю після кількох годин на роботі та роблю швидке очищення обличчя за допомогою ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальної маски. Так, прямо в літаку. Куди б я не вирушала, прибувши на місце, я виглядаю та відчуваю себе, як королева. ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальна маска — це беззаперечний сигнал до пробудження. Кожному слід мати її у своєму арсеналі засобів для догляду за шкірою.

Схожа інформація

Секрети краси: зволоження для здорової шкіри

ARTISTRY

Далі

Гламурний образ для вечірки всього за 3 кроки

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію