Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Beauty Buzz: усім потрібен герой

ARTISTRY

Чудовий засіб у будь-якому комплексі заходів із догляду за шкірою — це сироватка. Колонка Мішель Д’Альярд, провідного експерта ARTISTRY з догляду за шкірою.

Нам усім не завадив би «герой» у житті. Людина, яка завжди прийде на допомогу, дасть пораду й буде надійною «кам’яною стіною», з нею можна здолати всі труднощі. А знаєте що? Вашій шкірі також потрібен герой. Так сталося, що в кожній колекції ARTISTRY™ він є. Про що це вона, скажете ви? Ніякої таємниці тут немає. Ваш продукт-герой у кожній колекції… це сироватка.

Концентровані результати

Кілька років тому на ринку товарів для догляду за шкірою з’явилася нова категорія продуктів, які містили високу концентрацію ключових інгредієнтів, що впливають на шкіру. Торгова марка ARTISTRY не зупинилася на цьому. Вона почала розробляти висококонцентровані й ефективні засоби догляду для кожної своєї колекції. Ідея, що лягла в основу створення цих сироваток, полягала в тому, щоб сформувати продукт із найвищою концентрацією ключових інгредієнтів кожної колекції. Цей шедевр сповнений основних активних компонентів, що забезпечують оптимальні результати догляду за шкірою. Більше того, торгова марка ARTISTRY зуміла втілити цю ідею в життя для кожної зі своїх основних колекцій: ARTISTRY YOUTH XTEND, ARTISTRY HYDRA-V™ і ARTISTRY IDEAL RADIANCE™.

Сироватки вже давно використовуються для догляду за шкірою, але роками вони були доступні лише для професіоналів. Ситуація змінилася, і тепер ці продукти доступні всім. Концентровані сироватки дають змогу досягти «концентрованих результатів» у домашніх умовах.

Вони відіграють виняткову роль у догляді за шкірою, оскільки підвищують ефективність інших продуктів колекції. Залежно від потреб своєї шкіри ви можете вибрати відповідну колекцію ARTISTRY для догляду за шкірою та отримати свій засіб-герой.

Зволоження на 24 години. ARTISTRY HYDRA-V Живильна концентрована сироватка для шкіри обличчя містить воду з норвезьких фйордів, гімалайські рожеві гірські мінерали та ягоди гавайської асаї. Вона насичує шкіру водою так, щоб кожна клітина отримала належну порцію вологи, і втримує її всередині.

Молода й оновлена шкіра. ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри містить Life Sirt™ (гідралізований екстракт листя мирта), пептидний комплекс Micro X6 і екстракт плодів африканського баобаба. Вона насичує шкіру інгредієнтами, які надають їй молодого вигляду, допомагають відновити пошкоджені клітини й захищають їх.

Світла й сяюча шкіра. ARTISTRY IDEAL RADIANCE Есенція для освітлення шкіри обличчя містить екстракт перлин і суміш мікрофлори, які, підкріплені 3D-технологією, захищають шкіру та вирівнюють її пігментацію, досягаючи сяючого ефекту та рівномірного тону шкіри.

Зверніть увагу: для досягнення оптимального результату ці сироватки рекомендується поєднувати з іншими засобами відповідної колекції для догляду за шкірою. Мене часто запитують, чи однієї сироватки достатньо. Хоч вона й містить велику кількість активних речовин, велике значення має те, що використовується до та після неї. Якщо ваш очищувальний засіб, тонік і зволожувальний крем не доповнюють переваги сироватки, ви не досягнете оптимального результату. Окрім того, якщо ви очищуєте обличчя милом або неякісним засобом і не використовуєте зволожувач, тоді на позитивні результати годі сподіватися.

Інше часте запитання: «Хіба мого зволожувального засобу не достатньо?» Зволожувальні засоби ARTISTRY містять багато важливих компонентів, але за своєю консистенцією це «креми» або «лосьйони», а тому вони не проникають у шкіру так, як це робить сироватка.

Секрет красивої шкіри: використовуйте сироватку та всі засоби з колекції для догляду за шкірою. Тоді ваша шкіра виглядатиме здоровою, буде матовою та ніжною.

Схожа інформація

Секрети краси: cигнал до пробудження вашої шкіри

ARTISTRY

Далі

Підвищте запаси вологи вашої шкіри

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію