Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Beauty Buzz: чи потрібний мені тонік?

ARTISTRY

Наш міжнародний експерт з догляду за шкірою Мішель Д’Альярд відповідає: «Так!»

Я займаюся доглядом за шкірою вже більше двадцяти років. Як ви гадаєте, як часто я чула запитання, чи потрібний тонік взагалі? Більше 20 років! І моя відповідь залишається незмінною: «Так, вам потрібний тонік».

Уже давно склалося хибне уявлення про необхідність користування тоніком. Багато хто вважає, що це просто «освіжувач» чи додатковий засіб для зволоження шкіри. Проте це зовсім не так. Тоніки — це завершальний етап процесу очищення. Вони готують шкіру до оптимального засвоєння засобів, що багаті на поживні речовини, зокрема сироваток і зволожувачів.

Але дозвольте мені дати вам пояснення науковця. Засоби для очищення призначені для видалення бруду, жиру та дрібних часточок зі шкіри. Їхня формула містить усі необхідні для очищення інгредієнти, щоб видаляти зі шкіри усі зайві часточки, що потрапляють на неї протягом дня. Для цього інгредієнти мають містити рівень рН, трохи вищий від природного. Рівень рН — це такий захисний бар’єр, який зберігає важливі речовини всередині шкіри й запобігає впливу на них зовнішніх факторів. Інакше кажучи, рН захищає внутрішні шари шкіри та водночас оберігає її від зовнішнього впливу. Якщо формула продукту містить рівень рН, вищий за природний для шкіри, то він призначений для так званого «омилення». Це складне слово насправді означає «розчинення жиру». То що робить очищувач? Правильно — розчиняє!

Це все добре, проте ми не хочемо, щоб рН шкіри залишався навіть трохи вищим від природного, оскільки це може викликати підвищену чутливість шкіри або навіть подразнення. Чи є вихід? Так — тонік!

Формулу тоніків розроблено таким чином, щоб вони діяли у поєднанні з певним очищувальним засобом. Їхні інгредієнти, а також рівень pH завершують процес очищення і вирівнюють рівень pH шкіри. Правильний рівень pH має вирішальне значення для ефективної роботи будь-якого продукту, що застосовується після засобу для очищення і тоніка.

Коли я відповідаю на запитання клієнтів про тонік, то пропоную їм провести експеримент, який пропоную і вам. Я хочу, щоб протягом одного тижня ви користувалися тоніком після очищення шкіри двічі на день… і через тиждень чесно скажіть мені, що ви НЕ відчули жодної різниці для вашої шкіри. Я переконана, що після цього ви завжди користуватиметесь тоніком.

Схожа інформація

Beauty Buzz: усім потрібен герой

ARTISTRY

Далі

Секрети краси: cигнал до пробудження вашої шкіри

ARTISTRY

Далі

Секрети краси: зволоження для здорової шкіри

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію