Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Beauty Buzz: ідеальне поєднання продуктів для догляду за шкірою

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд ділиться порадами, як зробити шкіру вдвічі гарнішою.

Зв’язок між зовнішньою та внутрішньою красою давно є основним принципом у сфері догляду за шкірою. Уже понад 20 років, спілкуючись із клієнтами, я в першу чергу запитую про їхній раціон харчування, стиль життя та загальний стан здоров’я.

З усіх можливих шкірних захворювань, включно з появою ознак старіння, існує стан шкіри, властивий людям будь-якого віку, національності чи типу шкіри — зневоднення. Це недостатній рівень вологи, спричинений такими факторами, як несприятливе навколишнє середовище, незбалансоване харчування, поганий догляд за шкірою, подорожі, забруднення, прийом ліків, зміни клімату, паління, вживання алкоголю та стрес. Вода необхідна для життя, і ваша шкіра також потребує її. Це найбільший орган людського організму, а без захисту та зволоження він не може нормально функціонувати, відновлюватись і підтримувати здоровий вигляд.

Продукти TRUVIVITY від NUTRILITE™ у поєднанні з лінійкою засобів ARTISTRY HYDRA-V™ забезпечують максимальний рівень зволоження та захисту шкіри. Це один із найкращих комплексів, який я бачила за час своєї роботи. Продукти ARTISTRY HYDRA-V містять три основні інгредієнти, які чудово зволожують шкіру й підтримують належний рівень вологи протягом тривалого часу, а засоби TRUVIVITY від NUTRILITE насичують шкіру вітаміном С та цинком. Обидва комплекси з ексклюзивними формулами захищають клітини шкіри вдень і вночі.

Найкращий спосіб омолодити й захистити шкіру — зволожити її зовні та наситити поживними речовинами зсередини.

За роки роботи у сфері догляду за шкірою я мала справу з багатьма продуктами для шкіри й бачила чудові результати їх дії. TRUVIVITY від NUTRILITE і ARTISTRY HYDRA-V — дуже ефективна система засобів. Однак це лише моя думка. Переконайтеся в цьому на власному досвіді.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію