Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Додайте блиску

ARTISTRY

Вісім розкішних відтінків в оригінальній упаковці.

Хочете, щоб під час свят усі звертали на вас увагу? Цього року особливо популярними є мерехтливі кольори: на показах мод сезлну осінь-зима все було блискучим — одяг, аксесуари, обличчя й зачіски моделей. Щоб доповнити образ, торгова марка ARTISTRY™ створила нову лінійку блисків для губ, які ідеально доповнять ваш святковий макіяж.

Колір для будь-якого випадку

Додайте вашим губам звабливого кольору з новою вражаючою колекцією ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Блиску для губ у футлярі з підсвіткою. Додайте неповторного блиску денному або вечірньому образу одним рухом.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Міжнародний візажист ARTISTRY Рік ДіЧекка створив нову колекцію на заміну ARTISTRY Блисків для губ. Упаковка має оригінальний дизайн. У ковпачку є ліхтарик із м’яким світлом, а в корпус вбудовано дзеркальце, тож можна перевірити свій макіяж і поновити його будь-де.

Заінтригуйте

ARTISTRY Блиск для губ з підсвіткою представлено у 8 мерехтливих і кремових відтінках, які пасують до всіх типів шкіри. Цей продукт можна продати під час презентації іншого продукту. Коли настане потрібний момент, витягніть дзеркальце й подивіться в нього. Потім дістаньте із сумочки блиск для губ і підфарбуйте губи. Ваші клієнти обов’язково зацікавляться.

Вісім відтінків з чудовими назвами пропонують розкішні насичені кольори з прозорою й напівпрозорою текстурами. Тривимірні часточки створюють неповторний блиск. Нанесіть цей блиск для губ поверх контурного олівця для губ чи помади або просто на губи, щоб отримати витончений колір.

Сяючі результати

Кольори справлять неповторне враження на ваших клієнтів. Їм також буде цікаво дізнатися, що блиск для губ створений на основі особливої формули для тривалого догляду й захисту шкіри із використанням природних олій.
Ви помітите переваги: ваші губи будуть гладенькими та зволоженими протягом тривалого часу. Нехай ваші клієнти самі спробують і отримують сяючі результати.

Створіть настрій

Наше яскраве відео з інформацією про ARTISTRY SIGNATURE COLOR Блиски для губ у футлярі з підсвіткою стане чудовим доповненням до ваших презентацій. Надішліть клієнтам посилання на цю статтю або поділіться нею в соціальних мережах, щоб привернути увагу.

Схожа інформація

Гламурний образ для вечірки всього за 3 кроки

ARTISTRY

Далі

Наносьте макіяж професійно

ARTISTRY

Далі

Створіть ідеальний макіяж

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію