Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сироватки спеціального призначення — таємна зброя для шкіри

ARTISTRY

Спеціаліст із догляду за шкірою Мішель Д’Алльярд розповідає про свої улюблені продукти.

Один із секретів красивої молодої шкіри — правильний щоденний догляд. Відомо, що на 80% стан шкіри залежить від того, як за нею доглядати вдома, однак що стосується решти 20%? Професійні маски для обличчя? Можливо. Але що ще?

Таємна зброя для вашої шкіри

Про яку «таємну зброю» йде мова? Вона може бути під рукою! Представляю вам п’ять продуктів, які очолюють мій список професійних засобів догляду.

1. ARTISTRY Сироватка «Вітамін С + дикий ямс»

Це мій улюблений продукт, адже в ньому міститься концентрат вітаміну С, який підвищує пружність та яскравість шкіри.
Вітамін С вже більше десяти років очолює рейтинг найуживаніших інгредієнтів. Він стимулює відновлення колагену та зміцнює шкіру, а також додає їй сяйва. Під дією повітря, світла та води вітамін С швидко втрачає свої корисні властивості. Саме тому ARTISTRY™ Сироватка «Вітамін С + дикий ямс» є такою ефективною: вона насичує всі шари шкіри найсильнішою концентрацією вітаміну С.

2. ARTISTRY essentials Сироватка «Альфа Гідроксид Плюс»

Це моя таємна зброя, яка прискорює відновлення клітин. Альфагідроксидні кислоти — це ніжні фруктові кислоти, що сприяють оновленню шкіри і відлущенню відмерлих клітин, завдяки чому поверхня шкіри стає свіжою та гладенькою. Кислоти проникають в епідерміс та сприяють відновленню клітин протягом тривалого періоду часу.

3. ARTISTRY Intensive Skincare Сироватка для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей»

Ця комплексна програма відновлення бореться з пошкодженими клітинами вночі, під час сну. Лише за 14 ночей пошкоджені клітини шкіри буде відновлено, і вони виконуватимуть свої функції максимально ефективно. Я б порівняла відновлення за 14 ночей з двотижневим інтенсивним тренуванням. Уявіть собі, що протягом двох тижнів ви займаєтесь тренуваннями та вправами, що стимулюють серцево-судинну діяльність, важкою атлетикою і загальним зміцненням організму… Саме це відбувається з вашою шкірою. А коли клітини шкіри відновляться, все працюватиме ще краще!

Порада з використання всіх трьох засобів. Використовуйте ввечері після очищення й нанесення тоніка. Після завершення процедури нанесіть нічний зволожувальний засіб. Можна також використовувати перед нанесенням сироваток, наприклад, ARTISTRY YOUTH XTEND™ Концентрованої сироватки з ефектом відновлення шкіри або ARTISTRY HYDRA-V™ Живильної концентрованої сироватки для шкіри обличчя.

4. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Сироватка для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом

Вже понад 50 років вітамін А є золотим стандартом розгладжування зморщок на шкірі. Проблема полягає в тому, що в деяких випадках шкіра дуже чутлива до нього, тому стає сухою та лущиться. Проте це в минулому! Цей унікальний засіб із ретинолом містить спеціальний комплекс спрямованої дії без побічних ефектів, який доставляє вітамін А безпосередньо до проблемних зон. Торгова марка ARTISTRY отримала патент на цю формулу від провідної команди дослідників ретинолу Університету штату Мічиган. Не існує такого продукту, який би впорався з розгладженням зморщок і надав пружності шкірі краще за нього.
Порада з використання. Використовуйте ввечері після очищення та нанесення тоніка. Після завершення процедури догляду нанесіть нічний зволожувальний засіб. Якщо ви користуєтесь сироваткою, наприклад, ARTISTRY YOUTH XTEND™ Концентрованою сироваткою з ефектом відновлення шкіри або ARTISTRY HYDRA-V Живильною концентрованою сироваткою для шкіри обличчя, наносіть її перед ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Сироваткою для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом.

5. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Відновлювальний пілінг

Наша таємна зброя проти грубих хімічних пілінгів, які викликають негативні побічні ефекти. Фермент мікроскопічного гриба розчиняє мертві клітини шкіри, які накопичуються на її поверхні. Шкіра стає м’якою, гладенькою та краще реагує на ті засоби, якими ви користуватиметеся далі.
Порада з використання. Очистьте шкіру. Рівномірно розподіліть засіб по поверхні шкіри обличчя, шиї та декольте. Залиште на вісім хвилин. Ретельно змийте. Нанесіть тонік, вашу сироватку для догляду, а потім нічний зволожувальний засіб. Засіб не слід застосовувати перед тим, як виходити на вулицю, тому процедуру пілінгу краще проводити ввечері.

Отримайте максимум користі для своєї шкіри

Так, усі ці засоби просто чудові! Однак, щоб отримати максимальний ефект від кожної сироватки, їх потрібно використовувати окремо як частину вечірнього догляду за шкірою (за винятком ARTISTRY Intensive Skincare Відновлювального пілінгу). Можна навіть продовжувати використовувати свою сироватку-«фаворита».
Завжди починайте з найлегшого засобу. Коли одна сироватка закінчиться, переходьте до наступної. Так можна змінити свою програму догляду та забезпечити шкіру перевагами всіх видів цієї «таємної зброї».

Схожа інформація

Причина старіння… цукор

ARTISTRY

Далі

Beauty Buzz: чи потрібний мені тонік?

ARTISTRY

Далі

Beauty Buzz: усім потрібен герой

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію