Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Особливі потреби шкіри в осінньо-зимовий період

ARTISTRY

Зі зміною пори року змінюється і стан шкіри. Щоб зберегти її у відмінній формі, продукти для догляду за шкірою також потрібно змінювати!

Є три правила, які, на мою думку, необхідні для підготовки шкіри до осінньо-зимової пори.

  1. Відлущення

  2. Перегляд системи догляду з метою підвищення вологості

  3. Додавання або зміна продуктів для догляду

Відлущення шкіри після літа — це чудовий спосіб позбутися вражених сонцем клітин шкіри. Саме час скористатися ARTISTRY™ Intensive Skincare Відновлювальним пілінгом або додати ARTISTRY Сироватку «Альфа Гідроксид Плюс» до комплексу нічних засобів для догляду за шкірою. Ці продукти прискорюють процес оновлення клітин, у результаті якого шкіра стає здоровою та еластичною, а засоби краще проникають у шкіру, забезпечуючи достатнє зволоження.

Коли мова йде про догляд за шкірою, я люблю проводити аналогію з одягом: ви ж не носите взимку літній одяг, чи не так? Тому засоби для догляду за шкірою також потрібно змінювати! У процесі догляду за шкірою восени та взимку слід використовувати продукти, які краще зволожують, допомагаючи захистити шкіру. Варіантів багато. Наприклад, якщо влітку ви використовуєте Систему для зволоження шкіри від ARTISTRY essentials, взимку ви можете зупинити свій вибір на серії TIME DEFIANCE™. Якщо ви зараз використовуєте засоби TIME DEFIANCE, можливо, взимку краще застосовувати крем, а не лосьйон, як улітку. А якщо ви вже користуєтесь кремом, то можете додати ARTISTRY essentials Зволожувальний засіб для обличчя до процедури догляду за шкірою !

Наостанок додайте до своєї системи догляду за шкірою ARTISTRY TIME DEFIANCE Полірувальний лосьйон, Сироватку «Вітамін C та дикий ямс», а також ARTISTRY™ intensive skincare Сироватку для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом, — засоби спеціального призначення для оптимальної підготовки шкіри до осінньо-зимового періоду.

Усе просто. У ці місяці ви кутаєтесь, захищаєтесь від холоду та грієтесь... так само дбайте і про свою шкіру. Забезпечте їй живлення, захистіть від холоду й сухості та добре зволожуйте!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію