Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Парфуми, що підкреслюють індивідуальність

ARTISTRY

Мішель Д’Альряд розповідає, як аромат створює імідж і надає впевненості.

Парфуми — річ дуже особиста, адже на кожній людині аромат розкривається по-різному.

Колись у моєї найкращої подруги були парфуми, які зачаровували мене своїм казковим ароматом. Тож одного дня я купила їх собі. Мені не терпілося нанести парфуми на себе. Я прийняла душ, одягнулася й розпилила невелику кількість на зап’ястки, шию та внутрішню сторону ліктів. І раптом замість чарівного аромату відчула запах спрею від комах. Це було жахливо!

Відтоді я з обережністю обираю парфумів. Гадаю, у багатьох із вас були схожі ситуації.

Парфуми не лише підкреслюють особистість, а й мають дивовижну здатність оживляти спогади та впливати на настрій. Наприклад, аромат може перенести вас у дитинство, нагадати про особливу подію чи давнього друга, змінити настрій, посилити бажання та заспокоїти душу. Парфуми мають надзвичайну силу!

Що б ви сказали, якби я запропонувала вам парфуми, здатні наповнити вас енергією та радістю, парфуми, які своїм чуттєвим і солодким ароматом дарують відчуття щастя та задоволення й при цьому розслабляють і заспокоюють? Я знаю, що ви відповісте: «Я хочу такі парфуми!»

І ваша мрія може стати реальністю!

Перенесіться в Париж

ARTISTRY FLORA CHIC™ Парфумована вода — це новий ексклюзивний аромат від ARTISTRY™, не схожий на жоден інший, який ви будь-коли зустрічали. Ми ретельно добирали інгредієнти для цього аромату — вручну зібрані французькі клементини, болгарська троянда та квітки іланг-іланга з Мадагаскару — а також шукали натхнення в легендарних садах Багатель у Парижі.

Краса — наче рецепт смачної страви, у якій гармонійно поєднуються інгредієнти. Рецепт краси — це суміш здоров’я, правильного харчування, сну, догляду за шкірою та відчуття повного щастя. Чи могли б ви коли-небудь уявити, що останній пункт у цьому рецепті краси можуть реалізувати саме парфуми? Я не вірила в це, доки не переконалася на власному досвіді. ARTISTRY FLORA CHIC Парфумована вода переносить мене в місце, яке наповнює спокоєм, і це відображається на моїй зовнішності. Гарантую, що й ви відчуєте це.

Виконайте щоденні процедури догляду за шкірою, прийміть дієтичну добавку NUTRILITE™ і нанесіть на себе ARTISTRY FLORA CHIC Парфумовану воду. Тепер ви готові завойовувати світ!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію