Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Dean Drobot / shutterstock

7 інструментів для нанесення макіяжу

ARTISTRY

Новий ARTISTRY™ Набір косметичних пензликів допоможе професійно наносити макіяж.

Бажаєте зробити ваші вилиці виразнішими чи підкреслити контур очей? Ви отримаєте найкращий результат, якщо у вас є потрібні інструменти. Новий набір з 7 косметичними пензликами від торгової марки ARTISTRY у вишуканому стильному футлярі призначений як для створення макіяжу, так і для його відновлення.

Як і решта високоякісних косметичних засобів ARTISTRY, пензлики виготовлено з найкращих матеріалів. Так, для виготовлення пензликів для губ використовується м’яка шерсть кіз та поні, а також високоякісний нейлон, тому макіяж лягає просто бездоганно.

 • Пензлик для рідкого тонального крему
 • Пензлик для пудри
 • Пензлик для рум’ян
 • Середній пензлик для тіней
 • Маленький пензлик для тіней
 • Пензлик для губ
 • Двосторонній пензлик для брів

1. Круглий пензлик для рідкої основи з пласким краєм призначений для гладенького та рівномірного нанесення всіх типів тонального крему, а також основи під макіяж. Завдяки пласкій поверхні пензлика забезпечується бездоганне чітке нанесення, і він поглинає мінімальну кількість засобу.

2. Круглий пензлик для пудри має м’які та товсті круглі щетинки, які набирають потрібну кількість компактної чи розсипчастої пудри, щоб швидко, легко та рівномірно нанести її на обличчя. Завдяки його об’ємній формі засіб рівномірно лягає на шкіру.

3. Круглий пензлик для рум’ян має класичний дизайн, завдяки якому ваші щоки швидко та легко набувають ідеального кольору. Щоб досягти абсолютно природного вигляду нанесіть рум’яна на середину щоки й обережними рухами вниз та від центру розтушуйте їх у напрямку до лінії росту волосся.

4. Середній пензлик для тіней є густим і універсальним у використанні. Завдяки його розміру можна швидко та рівномірно нанести тіні на все повіко, також його можна використовувати для нанесення кремових, розсипчастих або компактних тіней для повік.

5. Маленький пензлик для тінейкраще використовувати при нанесенні тіней під нижніми віями, у внутрішньому куті ока або для точного нанесення різних відтінків тіней. Завдяки цьому пензлику можна рівномірно наносити макіяж навіть у найбільш важкодоступних місцях. Його краще використовувати для рівномірного й інтенсивного нанесення засобу на все повіко.

6. Пензлик для губ із ковпачком — це заокруглений щільний пензлик, який ідеально підходить для чіткого нанесення блиску для губ і розтушовування. Він ідеально підходить для відновлення макіяжу протягом дня і має захисний ковпачок, завдяки якому залишається чистим і завжди готовим до використання.

7. Двосторонній пензлик для брів ідеально підходить для формування контуру брів, нанесення підводки, тіней для повік або відновлення основи для макіяжу. Завдяки похилому краю можна більш точно наносити макіяж і створювати природний образ. Використовуйте його для формування контуру брів, фарбування брів короткими легкими рухами, точного окреслення очей і легкого нанесення тіней для повік. Потім за допомогою спірального кінчика надайте бровам форми, щоб створити завершений образ.

Інструкція з очищення

 1. Помістіть головки пензликів під кран із теплою водою і змийте залишки макіяжу.

 2. Наповніть ємність теплою водою і додайте невелику кількість ніжного рідкого мила або рідкого засобу для миття пензликів, обережно сполосніть кінчики пензликів у воді, щоб змити залишки макіяжу.

 3. Ретельно промийте теплою водою, за необхідності кроки 1 і 2 можна повторити.

 4. За допомогою рушника витріть надмірну вологу, при цьому бажано відновити початкову форму щетинок.

 5. Перед подальшим використанням залиште пензлик у прохолодному місці до повного висихання.

Схожа інформація

Гламурний образ для вечірки всього за 3 кроки

ARTISTRY

Далі

Бездоганний тон і колір шкіри

ARTISTRY

Далі

Створіть ідеальний макіяж

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію