Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Найкоротший шлях до здорової шкіри

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд розповідає про правильне зволоження шкіри та продукцію TRUVIVITY ВІД NUTRILITE.

Світ продуктів для догляду за шкірою значно змінився з плином часу. 25 років тому щоденне використання кількох продуктів для догляду за шкірою та попередження старіння було б дивною ідеєю для більшості жінок… і всіх чоловіків. Але тепер усе змінилося!

Комплекси цілодобової дії

У наш час ми виконуємо щоденні процедури догляду за шкірою кілька разів на день, застосовуючи інноваційні продукти й інгредієнти. Ми уважно вивчаємо активні інгредієнти косметики та використовуємо лише клінічно перевірені формули, які повертають шкірі молодість і здоров’я. Ми шукаємо продукти, які відновлюють клітини, мінімізують зморшки, зменшують темні плями та сповнюють шкіру вологою. Нам потрібна якість, результати й видимі покращення.

Але часто ми забуваємо, що навіть найпотужніші продукти для догляду за шкірою не будуть максимально ефективними, якщо не приділяти достатньо уваги стану здоров’я всього організму. Ця інформація не нова. У результаті багатьох років роботи дослідники встановили чіткий зв’язок між внутрішнім станом організму та зовнішнім виглядом. Однак компанія Amway зводить ці дані до найпростішої потреби організму — насичення водою та зволоження. Наш організм не виживе без води, і те саме можна сказати про шкіру.

Розробка лінійки продуктів ARTISTRY HYDRA-V™ вирішила цю проблему, але поява TRUVIVITY ВІД NUTRILITE™ вивела це рішення на якісно новий рівень.

Чому? Усе просто. Продукти TRUVIVITY ВІД NUTRILITE містять необхідні антиоксиданти, вітамін C та цинк у поєднанні з двома ексклюзивними комплексами — Phytoceramide і PHYTOINFUSE™.

Потужна дія


Приймаючи TRUVIVITY ВІД NUTRILITE™ Дієтичну добавку «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини»двічі на день, ви забезпечите організм освіжаючим міксом поживних речовин, які допоможуть зберегти красу шкіри та знизити прояви втоми.

Якщо приймати на ніч TRUVIVITY ВІД NUTRILITE Дієтичну добавку «Краса зсередини», це допоможе захистити шкіру від оксидативного стресу*, підсилити відновлювальну дію природного сну, щоб після пробудження ваша шкіра була свіжою та відновленою.

На нашу шкіру постійно діють зневоднювальні фактори, такі як забруднення навколишнього середовища, дим, ультрафіолетове випромінювання, бідний раціон, прийом ліків, зміна температури. Це постійні атаки, які можна легко відбити одним маленьким пакетиком і двома потужними таблетками, якщо приймати їх щодня.

* Оксидативний стрес виникає в результаті, наприклад, впливу навколишнього середовища (озон, забруднення, сонячні промені тощо), метаболізму (вільні радикали) або стресу.

Схожа інформація

Beauty Buzz: ідеальне поєднання продуктів для догляду за шкірою

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію