Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Поверніть час назад

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд розповідає, як сповільнити старіння шкіри.

Продукти ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ розроблені, щоб приносити вражаючі результати. Оскільки ці засоби мають сильну дію, ними потрібно користуватись окремо (не в комплексі) і згідно з рекомендаціями. Нижче я описала, як включила їх у свій щоденний режим догляду за шкірою. В основі мого ранкового та вечірнього догляду лежить базова схема використання засобів ARTISTRY YOUTH XTENDTM. Вона забезпечує антивіковий ефект і сприяє досягненню максимальної користі від засобів інтенсивної дії.

Однак слід пам’ятати, що красива шкіра — це результат не лише дії засобів, які ми наносимо на обличчя, а й правильного харчування. А ви знали, що вживання продуктів із високим вмістом цукру може пришвидшити старіння клітин шкіри?Дотримуйтеся моїх порад щодо догляду за шкірою та не забудьте прочитати мою попередню статтю про те, як цукор і неправильний спосіб життя впливають на появу зморщок.

Базова схема догляду

Підготовка
1. ARTISTRY YOUTH XTEND Пінка для вмивання обличчя з ефектом живлення шкіри
2. ARTISTRY YOUTH XTEND Лосьйон з ефектом пом’якшення шкіри

Насичення
3. ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри

Живлення
4. ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний крем для шкіри навколо очей
5. ARTISTRY YOUTH XTEND Захисний крем/лосьйон (денний) або ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний крем/лосьйон (вечірній)

Дотримуйтеся цих рекомендацій щодня вранці та ввечері. А тепер перейдімо до засобів інтенсивної дії для додаткового догляду за шкірою.

Живлення
ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Сироватка для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом
Вказівки. Тричі на тиждень, після ранкового насичення шкіри, наносьте сироватку під очі та на зморшки в кутиках очей. В інші три дні тижня наносьте сироватку ввечері. Якщо шкіра надто чутлива, скоротіть використання сироватки лише до вечірніх сеансів.

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Відновлювальний пілінг
Вказівки. Тричі на тиждень, після вечірнього очищення шкіри, наносьте пілінг і змивайте його перед використанням тоніка.

Схожа інформація

Причина старіння… цукор

ARTISTRY

Далі

Beauty Buzz: чи потрібний мені тонік?

ARTISTRY

Далі

Остання новинка — ще одна можливість зберегти красу

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію