Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© istockphoto

Нехай недоліки шкіри стануть вашою таємницею!

ARTISTRY

Нові продукти ARTISTRY для бездоганної шкіри.

Переймаєтеся через проблеми шкіри? Тепер це легко можна виправити. Із радістю представляємо новий засіб для макіяжу: ARTISTRY EXACT FIT™ Коректор та ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ СС Крем для вирівнювання тону обличчя. Поєднуючи ці продукти, ви зможете зробити менш помітною пігментацію, приховати темні кола під очима та досягти природного сяяння шкіри обличчя.

Маскування недоліків

ARTISTRY EXACT FIT Коректор розроблено спеціально для приховування недоліків у простий спосіб. Цей засіб забезпечить маскування вугрів і вікової пігментації.

Окрім трьох універсальних відтінків, ви також можете скористатися відтінком Brightener (висвітлювач). Він допоможе вигідно окреслити ваші риси обличчя та додати сяйва шкірі. Застосувавши відповідний відтінок коректора та крему для вирівнювання тону обличчя, нанесіть невелику кількість відтінку Brightener на:

  1. центр лоба;

  2. перенісся;

  3. вилиці;

  4. внутрішні кутики повік;

  5. по контуру верхньої губи;

  6. на впадину над підборіддям.

Розтушуйте пухнастою щіточкою.

Сяючий тон вашого обличчя

Щоб отримати рівномірний сяючий тон шкіри без коректора чи компактної пудри, сміливо обирайте незамінний продукт — ARTISTRY IDEAL RADIANCE CC Крем для вирівнювання тону обличчя. Три універсальні відтінки підходять переважній більшості тонів шкіри. СС Крем для вирівнювання тону обличчя поєднує висвітлювальну й захисну дію засобу для догляду за шкірою та властивості основи для ідеального кольору обличчя. Компоненти з трав’яними сумішами та протеїнами перлів запобігають зневодненню шкіри, а фільтр SPF 50 захищає від згубного впливу УФ-променів, зберігаючи колір шкіри.

Чотири кроки до природного й бездоганного вигляду шкіри

  1. Візьміть паличку аплікатора і легкими дотиками нанесіть коректор на ділянки, які потрібно замаскувати або висвітлити. Обережно розтушуйте його кінчиками пальців.

  2. Щоб приховати темні кола під очима, нанесіть коректор або висвітлювач у вигляді перевернутих трикутників таким чином, щоб вершина вказувала на щоку.

  3. Нанесіть СС Крем для вирівнювання тону обличчя пальцями або щіткою для рідкої основи з Набору косметичних пензликів ARTISTRY™.

  4. Упевненість! Нехай ваш вигляд забезпечить гарний настрій на весь день. Пам’ятайте, що це також допоможе зацікавити клієнтів новими продуктами.

Відеопосібники

Хочете отримати поради й підказки щодо макіяжу? Станьте професіоналом, переглянувши наші відеопосібники «Як наносити коректор» та «Коректор: п’ять корисних порад» !

Схожа інформація

Догляд за шкірою для кожного

Продажі та можливості

Далі

Створіть ідеальний макіяж

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію