Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Гарний настрій — сяючий вигляд

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд розповідає про силу позитивних думок.

Ми давно знаємо про силу позитивного мислення. Суть у тому, що коли ви думаєте про щось хороше, ви також дієте позитивно та отримуєте добро навзаєм.

Чому людям більше властиво зосереджуватися на негативних речах, які навряд чи стануть реальністю, ніж на позитивних і цілком здійсненних? Чому так? Ідея позитивного мислення не нова — просто воно не є нормою, хоча має та може нею бути. Щоб перейти на позитивне мислення, потрібно лише одне — думка про щось хороше. Вона проявиться усмішкою на вашому обличчі та сяянням вашої шкіри.

Почніть сьогодні, просто зараз. Подумайте про щось хороше в цієї секунди. Яке гарне небо, яскраве сонце, свіже повітря… Скажіть людині, яка стоїть попереду в черзі, що вам подобається її взуття, пальто, сумочка, усмішка тощо. Коли хтось запитує, як ваші справи, відповідайте, що у вас усе фантастично, чудово, відмінно! Що більше ви говоритимете про це, то більше це ставатиме правдою.

Вам цікаво, як позитивне мислення стосується краси й догляду за шкірою? Запитайте про це спеціаліста з краси, і я скажу вам, що зв’язок безпосередній. Коли ви маєте гарний вигляд, ви добре почуваєтеся. Коли ви добре почуваєтеся, ви думаєте про хороше — це природна реакція.

Візьмімо, наприклад, сироватки ARTISTRY™.Кожна з них є концентрованою сумішшю інгредієнтів, які позитивно впливають на нижні шари шкіри. Вони роблять її яскравішою, зменшують вікові ознаки або глибоко зволожують. Кожна з цих сироваток справляє надзвичайно позитивний вплив на вигляд і здоров’я шкіри.

Продовжимо зв’язок із доглядом за шкірою: спробуйте ARTISTRY HYDRA-V™ Зволожувальну маску, і ви будете вражені результатами. Виділіть 10-20 хвилин лише на себе: поки маска зволожуватиме вашу шкіру до оптимального рівня, ви можете нічого не робити та думати про хороше. Це короткочасний період, присвячений виключно догляду за шкірою та відновленню позитивних думок.

Що ви уявляєте, коли ви думаєте про вродливу людину? Я уявляю усмішки, сміх, упевненість, енергію, успіх і позитивний підхід до життя. Життя оптимістів сповнене позитиву, і в ньому багато краси. Знаєте чому? Тому що песимізм — просто не варіант.

Почніть просто зараз. Подумайте про щось хороше, і спостерігайте, як краса входить у ваше життя.

Схожа інформація

Красива шкіра взимку — це реально!

ARTISTRY

Далі

Причина старіння… цукор

ARTISTRY

Далі

Beauty Buzz: чи потрібний мені тонік?

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію