Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Чому саме ARTISTRY SUPREME LX?

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд про дієві інгредієнти й інноваційні технології, які стоять за новими антивіковими засобами для догляду за шкірою

ARTISTRY™ стає лідером серед антивікових торгових марок завдяки найпрогресивнішій колекції продуктів для догляду за шкірою — ARTISTRY SUPREME LX™. Завдяки потужним інгредієнтам та інноваційним технологіям два продукти колекції омолоджують клітини шкіри й забезпечують видимі результати.

Цілодобове відновлення клітин

Екстракти стовбурових клітин гарденії великоквіткової та комплекс CellEffect 24 регенерують шкіру зовні й на рівні відчуттів: вона функціонує так, ніби помолодшала на 15 років. Водночас відбувається пересинхронізація слабких клітин для встановлення належного циклу відновлення.

Цілодобове відновлення клітин, зменшення зморшок і темних плям, вирівнювання тону шкіри та підвищення пружності — усі ці результати забезпечують два продукти!

Я знаю, що ви відповісте: якщо колекція ARTISTRY SUPREME LX така чудодійна, навіщо мені ще щось, наприклад продукти ARTISTRY YOUTH XTEND™? Я поясню.

Безпрецедентний антивіковий догляд

ARTISTRY SUPREME LX працюють на рівні енергії клітин. Молодість шкіри підтримується завдяки збільшенню цієї енергії. Засоби ARTISTRY YOUTH XTEND™ працюють цілком по-іншому: їх антивікові інгредієнти допомагають підтримувати рівень «протеїнів молодості» в шкірі та компенсувати наявні пошкодження.

Переваги ARTISTRY YOUTH XTEND забезпечують три основні інгредієнти: рослинний екстракт LifeSirt, пептидний комплекс Micro-X6 і екстракт плодів африканського баобаба. Хоча ці інгредієнти забезпечують вражаючі результати, вони не впливають на енергію клітин, як складники ARTISTRY SUPREME LX.

Уявіть собі ефект від поєднання засобів обох серій! Після застосування продуктів ARTISTRY YOUTH XTEND шкіра виглядає відновленою та молодою. Якщо після цього підвищити енергію клітин, щоб вони функціонували так, ніби шкіра помолодшала на 15 років, що ми отримаємо? Заряджену енергією молоду шкіру — і все це завдяки ARTISTRY!

Я знаю, що ще ви хочете запитати. Коли використовувати засоби нової серії ARTISTRY SUPREME LX? Варіантів багато, проте я пропоную оптимальний. Застосовуйте ARTISTRY SUPREME LX Регенеруючий крем та Регенеруючий крем для шкіри навколо очей і ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний крем для шкіри й Збагачувальний крем для шкіри навколо очей через день по черзі. Таким чином ви отримаєте переваги, які забезпечують обидві колекції.

Схожа інформація

Антивіковий догляд за шкірою

ARTISTRY

Далі

Сироватки спеціального призначення — таємна зброя для шкіри

ARTISTRY

Далі

Найефективніші засоби догляду за шкірою преміум-класу

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію