Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStock

Домашні косметичні процедури для вашої краси

ARTISTRY

Представляємо нову маску з мікрофібри, яка забезпечує інший рівень догляду за шкірою. Вона містить ексклюзивні активні компоненти для перепрограмування шкіри, і її зручно брати в дорогу.

Маски з мікрофібри – це стійкий тренд у галузі догляду за обличчям. Вони допомагають перепрограмувати домашні процедури догляду за шкірою, а також її саму. Що в них особливого?

© Catherine Delahaye/Getty Images

Практичні переваги очевидні. Ці маски легко наносити та ще простіше знімати. Оскільки їх не потрібно змивати водою, вони допускають гнучкіший підхід до домашніх косметичних процедур. Розслабтеся, увімкніть приємну музику та подрімайте, поки маска робитиме свою справу. Присвятіть цей час лише собі.

Наша нова маска з мікрофібри не лише зручна: результати її застосування вражають. Вона має добре продуману форму, яка пристосується до контурів обличчя без жодних повітряних порожнин або непокритих ділянок. Завдяки цьому нова маска забезпечує ефективніший кондиціонуючий, очищувальний і зволожувальний ефект – залежно від активних інгредієнтів.

Удома та в дорозі

Щоб відчути максимальний результат, додайте ARTISTRY YOUTH XTENDTM Маску з ефектом відновлення шкіри у свій щоижневий ритуал догляду або покладіть її в ручну поклажу. Маску можна нанести будь-де для миттєвого інтенсивного антивікового ефекту і розгладження зморшок.

Завдяки сироватці LifeSirt, рідкісному середземноморському рослинному екстракту, що живить клітини шкіри, наша маска стимулює шкіру продукувати власний протеїн молодості. Це допомагає їй протистояти старінню завдяки подовженню життєвого циклу клітин. Крім того, ця маска містить екстракт плодів африканського баобаба, який кондиціонує та заспокоює шкіру, а також присутній лише в ARTISTRY TM пептид Micro-X6, який стимулює вироблення колагену. Який результат? Комплекс із трьох інгредієнтів, які забезпечують потужний вплив на шкіру.

Глибше проникнення активних речовин та ідеальне прилипання можливі завдяки ергономічному дизайну нової маски, що складається з двох частин. Вона дуже легко наноситься:

  1. Після очищення шкіри обережно зніміть захисний шар із верхньої частини маски та прикладіть до обличчя.

  2. Розмістіть на обличчі нижню частину маски так, щоб отвори для носа й рота бути на своїх місцях.

  3. Потягніть неприклеєні частини з обох боків уздовж лінії підборіддя, щоб вони пристали до шкіри.

  4. Зніміть маску через 10–20 хвилин і масажними рухами втирайте залишки сироватки, поки вона повністю не абсорбується.

Подорожі можуть бути виснажливими для шкіри, особливо перельоти: сухе повітря, стрес від затримки вильоту, переповнений салон… Що довша подорож, то більш зневодненою стає шкіра. Чи існує кращий спосіб розслабитися під час перельоту, ніж маска з ефектом глибокого кондиціонування шкіри? Можливо, спочатку вам здаватиметься, що всі на вас дивляться, але ви забудете про це незручне відчуття, коли побачите результати. Ви нічим не гірші від знаменитостей, які люблять побалувати себе в літаку.

Схожа інформація

Найефективніші засоби догляду за шкірою преміум-класу

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію