Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Позбудьтеся проблем зі шкірою

ARTISTRY

Розірвіть зачароване коло з новою лінійкою засобів для догляду за проблемною шкірою обличчя essentials by ARTISTRY

У багатьох підлітків і молоді гормональні зміни сильно позначаються на шкірі. Чимало людей у цій віковій категорії борються з проблемою акне. Повертаючись до школи після літніх канікул з обличчям, усипаним прищами, вуграми й комедонами, вони почуваються невпевнено. Підвищте їхню самооцінку, розірвавши зачароване коло запалень шкіри.

Оскільки підлітки часто нетерплячі, їм не підходять довгі процедури догляду за шкірою. Тому ми створили нову лінійку засобів для догляду за проблемною шкірою essentials by ARTISTRYTM. Вона доповнює серію essentials by ARTISTRY та природним чином доглядає схильну до акне шкіру й допомагає націлено боротися із запаленнями.

Як дізнатися свій тип шкіри

Незалежно від наявності акне в підлітка або молодої людини, важливо почати доглядати за шкірою якомога раніше. Насправді дуже легко дізнатися, чи жирна у вас шкіра. Просто вмийтеся з м’яким милом і зачекайте. Якщо шкіра масна на дотик без застосування лосьйонів або крему, вона вважається жирною.

Чому жирна шкіра схильна до акне?

Жирна шкіра може бути наслідком різних чинників, як-от генетики, статевого дозрівання, стресу, недосипання або поганого харчування. Надмірно жирна шкіра є сприятливим середовищем для розмноження бактерій, блокування пор, запалення та, врешті, для появи акне.

Ніжний, але ефективний догляд

Зловживання скрабами, очищувальними засобами й лосьйонами призводить лише до висушування й подразнення шкіри, від яких червоні плями й акне стають ще виразнішими. Догляд за шкірою, схильною до акне, має бути делікатним, проте ефективним і спрямованим. Очищуйте обличчя за допомогою essentials by ARTISTRY Гелю для проблемної шкіри обличчя, щоб видалити забруднення, які спричинюють заблоковані пори й акне.

Позбудьтеся недоліків

Після очищення нанесіть essentials by ARTISTRY Освіжальний тонік для проблемної шкіри обличчя. Цей ніжний багатофункціональний тонік розроблено спеціально для шкіри, схильної до акне. Він містить натуральні лимонну й саліцилову кислоти. Остання допомагає попередити появу акне, чорних і білих вугрів.

За потреби нанесіть після тоніка новий essentials by ARTISTRY Гель для проблемної шкіри обличчя безпосередньо на ушкоджені ділянки. Завдяки ніжній формулі з гамамелісом і саліциловою кислотою гель заспокоює шкіру та знімає почервоніння, і шкіра стає здоровішою.

Основні поради для шкіри без акне

  1. Не торкайтеся вугрів. Руки самі тягнуться до них, але підлітки мають зрозуміти, що таким чином вони лише розносять бактерії на інші ділянки шкіри.

  2. Засоби колекції essentials by ARTISTRY ефективні й натуральні, і ними зручно користуватися. Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про чудові продукти для догляду за шкірою: #3ХвилиниДоКрасивоїШкіри

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію