Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Чи знаєте ви основи догляду за шкірою?

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд розповість нам про важливу роль очищення та зволоження

У нашому житті існує багато базових нагальних потреб. У сфері здоров’я, добробуту та краси базові потреби можна задовольнити за допомогою простих підходів. Наприклад, для шкіри найважливішими є два компоненти догляду: очищення та зволоження.

«Я, як експерт із догляду за шкірою, наполягаю на тому, що належне очищення необхідне для здоров’я шкіри».

Я, як експерт із догляду за шкірою, наполягаю на тому, що належне очищення необхідне для здоров’я шкіри. Ретельне видалення бруду, макіяжу та часточок, що надходять із навколишнього середовища, дуже важливе для максимального функціонування шкіри та найефективнішої дії всіх інших продуктів.

Я поясню: чи фарбуватимете ви коли-небудь стіну, на якій відлущується стара фарба, якщо її не було спочатку очищено? Чи будете ви зволожувати шкіру та наносити парфуми, не прийнявши душ? Звісно, що ні.

Як знайти правильний продукт

Виберіть очищувальний засіб, який відповідає потребам вашої шкіри. Суха, жирна, комбінована? ARTISTRYTM пропонує широкий вибір очищувальних засобів, які задовольнять різні потреби.

Почніть з essentials by ARTISTRY Серветок для зняття макіяжу. Ці серветки з оліями чудово підходять для чутливої шкіри губ і очей. Вони розчиняють пігменти засобів для макіяжу губ і очей насичених кольорів. Потім використовуйте свій улюблений очищувальний засіб. essentials by ARTISTRY Гель для вмивання обличчя ідеально підходить для молодої шкіри, а також для базового очищення шкіри будь-якого типу. Його дія полягає лише в очищенні за допомогою ніжних рослинних компонентів. Якщо вам потрібен особливий догляд за шкірою, вибирайте очищувальні засоби зі спеціальним ефектом, наприклад для зволоження — ARTISTRY HYDRA-V™ Освіжаючу пінку для вмивання обличчя, а для боротьби з ознаками старіння — ARTISTRY YOUTH XTEND™ Пінку для вмивання обличчя з ефектом живлення шкіри.

Глибше очищення

ARTISTRY Очищувальний скраб для шкіри обличчя допоможе вивести процес очищення на новий рівень. Ніжні мікрогранули, що біологічно розкладаються, забезпечують покращене очищення та м’яке відлущення. Це дарує сяючий вигляд шкірі будь-якого типу. Насамкінець кілька разів на тиждень ви можете зробити процес очищення максимально ефективним з ARTISTRY Інтенсивною очищувальною маскою. Ця збагачена каоліном і білою глиною маска глибоко очищує пори та поглинає надмірний шкірний жир.

Один з найважливіших кроків у догляді за шкірою неймовірно простий. Краса шкіри починається з ретельного очищення.

Схожа інформація

Сироватки спеціального призначення — таємна зброя для шкіри

ARTISTRY

Далі

Причина старіння… цукор

ARTISTRY

Далі

Beauty Buzz: усім потрібен герой

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію