Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/coffeeandmilk

Уроки макіяжу: класичний макіяж з акцентом на очі в стилі «smoky eyes»

ARTISTRY

Новий приголомшливий макіяж для новорічної ночі, який ідеально підходить для вашого підтону шкіри

А у вас є макіяж на кожний день? Новий рік — ідеальний час, щоб спробувати щось нове! У цьому уроці ми поекспериментуємо з кольорами класичного макіяжу в стилі «smoky eyes», взявши за основу тіні для повік, які гармонують із підтоном вашої шкіри: теплі бежеві та коричневі відтінки для теплого підтону та сливові для холодного. Власницям нейтрального підтону можна спробувати обидва варіанти. Але спочатку необхідно визначити підтон вашої шкіри, щоб дізнатись, які кольори підійдуть саме вам.

Який підтон вашої шкіри?

Теплий: шкіра має золотистий або оливковий відтінок, а вени мають швидше зелений, ніж синій колір. Люди з теплим підтоном зазвичай легко засмагають на сонці.

Холодний: шкіра має рожевий чи злегка рожевий відтінок, вени мають швидше синій, ніж зелений колір. Люди з холодним підтоном часто червоніють або обгорають на сонці.

Нейтральний: шкіра має рівний тон і нейтральний відтінок, який не є ні рожевим, ні золотистим, а вени можна охарактеризувати як однаково зелені та сині. Поєднання теплого та холодного підтонів.

«Smoky eyes» для теплого підтону

 1. Нанесіть як основу від лінії вій до брів — тіні Pink Chocolate рожево-бежевого відтінку з ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Набору із тінями для повік — та розтушуйте їх у напрямку до брів.

 2. Нанесіть тіні металевого та коричневого нейтрального відтінку та розтушуйте їх у напрямку до складки. Розтушуйте тіні по всій повіці від внутрішнього до зовнішнього кута ока. Нанесіть тіні такого ж відтінку на нижню лінію вій від внутрішнього до зовнішнього кута ока.

 3. Розтушуйте тіні найтемнішого шоколадно-коричневого відтінку в складці, починаючи з зовнішнього кута, щоб зробити перехід від темного до світлого кольору.

 4. Виділить верхній і нижній краї повік ARTISTRY SIGNATURE COLOR Стійким олівцем для очей. Розмитий ефект чудово підходить для теплого підтону.

 5. Нанесіть ARTISTRY SIGNATURE EYESTM Туш для збільшення об’єму вій на верхні та нижні вії.

 6. Завершіть свій образ ARTISTRY SIGNATURE COLOR Рум’янами — Golden Light і ARTISTRY SIGNATURE COLOR Блиском для губ — Pink Nude для ефекту сяйва.

«Smoky eyes» для холодного підтону

 1. Нанесіть як основу від лінії вій до брів — тіні Plumberry персиково-рожевого відтінку з ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Набору із тінями для повік — та розтушуйте їх у напрямку до брів.

 2. Нанесіть тіні металево-фіолетового відтінку та розтушуйте їх у напрямку до складки. Розтушуйте тіні по всій повіці від внутрішнього до зовнішнього кута ока. Нанесіть тіні такого ж відтінку на нижню лінію вій від внутрішнього до зовнішнього кута ока.

 3. Розтушуйте тіні темно-сливового відтінку в складці, починаючи з зовнішнього кута, щоб зробити перехід від темного до світлого кольору.

 4. Виділить верхній і нижній краї повік ARTISTRY SIGNATURE COLOR Стійким олівцем для очей. Димчастий ефект досягнуто.

 5. Нанесіть ARTISTRY SIGNATURE EYES Туш для збільшення об’єму вій на верхні та нижні вії.

 6. Завершіть свій образ ARTISTRY SIGNATURE COLOR Рум’янами — Soft Rose і ARTISTRY SIGNATURE COLOR Блиском для губ — Silk Lilac, щоб додати кольору.

Схожа інформація

Швидко позбудьтеся прищиків

ARTISTRY

Далі

Прості розкішні образи

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію