Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/V. Tikhonova

Природна досконалість

ARTISTRY

Подбайте про заспокоєння, зволоження та захист своєї шкіри

Навесні нам хочеться виглядати природно й наносити мінімум косметичних засобів. Щоб шкіра виглядала бездоганною та свіжою з ненав'язливим макіяжем, важливо правильно добирати продукти та вміти ними користуватися. Тональний крем — невід’ємна складова успішного макіяжу. Вирівнюючи тон шкіри, він створює ідеальну основу для нанесення інших засобів. Водночас тональний крем має залишатися непомітним і сповнювати шкіру легким природним сяйвом протягом дня.

Важливо використовувати якісну декоративну косметику, яка дбає про вашу шкіру, а також знайти правильний тональний крем.

ARTISTRY HYDRA-V™ Зволожувальний тональний крем — новий засіб, що чудово доповнив лінійку ARTISTRY™ та колекцію ARTISTRY HYDRA-V. Він забезпечує зволоження, створює основу під макіяж і покриває шкіру майже невагомим шаром. Крім того, він утворює захисний бар’єр від забруднень довкілля та зменшує вплив ультрафіолетових променів завдяки сонцезахисному фільтру SPF 15.

Легка основа

Надзвичайно легка текстура крему зволожує шкіру, не закупорюючи пори, і дозволяє їй вільно дихати. Прозорі пігменти, що містяться в кремі, допомагають шкірі виглядати свіжою та сяючою. Перевірена дерматологами легка формула підходить для всіх типів шкіри.

Ягоди гавайської асаї містять безліч поживних речовин, які сповнюють шкіру сяйвом

Найкращі інгредієнти

Новий тональний крем містить ваші улюблені інгредієнти з лінійки ARTISTRY HYDRA-V, які насичують шкіру вологою: освіжаючу воду норвезьких фіордів і поживні ягоди асаї. Як відомо, ягоди асаї багаті на вітаміни, мінерали й антиоксиданти. Завдяки цим елементам ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальний тональний крем зменшує почервоніння, зволожує шкіру та надає їй розкішного вигляду.

Тональний крем має багато відтінків, підходить для будь-якого тону та типу шкіри. Будьте впевнені в красі своєї шкіри, де б ви не були — на святковій вечірці, робочій нараді чи звичайній прогулянці з друзями.

Схожа інформація

Наносити… чи не наносити?

ARTISTRY

Далі

Ваш засіб для зволоження

Краса та догляд за тілом

Далі

Основи догляду за шкірою

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію