Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

50 років краси… Краси з ARTISTRY

ARTISTRY

З 50-річним ювілеєм, ARTISTRY!

Чим старшою я стаю, тим швидше летить час. Щодня я дивуюся, куди зникають дні, тижні, місяці й роки. Однак замість роздумів про швидкоплинність часу я просто озираюся назад і радію подіям, які визначили моє місце в житті. Спогади завжди викликають усмішку.

Оскільки ARTISTRYTM відзначає 50-річний ювілей, це ідеальний час приєднатися до святкування й згадати 50 років зростання, інновацій, успіху та справжньої краси. Я можу багато розповідати про бренд, його успіх й унікальність, але більшість із вас про все це вже знає. Натомість я хочу розповісти, що означають ці 50 років краси для експерта з догляду за шкірою з 30-річним стажем.

Інноваційний догляд за шкірою

Я прийшла в косметичний бізнес у 1988 році й відразу захопилася питаннями здоров’я, доброго самопочуття та догляду за шкірою. Я стежила за передовими технологіями, зрозуміла, як саме працюють різні складники продуктів та який ефект для шкіри вони мають. На початку 1990-х років моя пристрасть почала переростати в спеціальність. Я пишалася своїми знаннями, а не брендом продукту. Я була переконана, що, знаючи все про функціонування шкіри та призначення різних складників продукту, кожна людина зможе підібрати для себе лінію засобів, яка підійде для неї, її клієнтів і бізнесу.

У 2007 році все змінилося. Несподіваний телефонний дзвінок і можливість навчати людей у всьому світі докорінно змінили моє життя та мої переконання. Два дні в містечку Ейда, штат Мічиган, з командою відділу дослідження та розвитку ARTISTRY відкрили мені очі на світ, якого я раніше не бачила. Це світ провідних світових дослідників і науковців, передових технологій, інновацій, рідкісних складників і асортименту продуктів для догляду за шкірою, що здатні змінити обличчя будь-якої людини.

Бачення засновників

Я не могла повірити, що всі люди досі не знали про бренд ARTISTRY. Мене це зачепило. Я була цілеспрямованою і не зупинилася на досягнутому. Уже 30 років я викладаю, навчаю, пишу статті та виступаю з доповідями, а останні десять років я представляю найкращий у світі бренд із догляду за шкірою. Заснований на любові до краси та здорового самопочуття, бренд ARTISTRY завжди відповідав баченню своїх засновників про те, що «кожна жінка – це унікальний самодостатній витвір мистецтва». З 50-річним ювілеєм, ARTISTRY!

  • Продукція компанії Edith Rehnborg Cosmetics завдяки своїм природним інгредієнтам і унікальним формулам дала поштовх для створення бренду ARTISTRY у 1950-х роках
  • Ось так виглядав повний асортимент продукції ARTISTRY у 1970-х роках
  • Наш улюблений косметичний бренд використовував зображення метелика та яскравий шрифт – доволі помітний контраст із сучасним елегантним логотипом.
  • П’ять років тому ARTISTRY YOUTH XTEND була першою антивіковою лінією бренду із сонцезахисними властивостями та формулами, багатими на антиоксиданти
  • Глобальний креативний директор Олів’є ван Доорне радикально змінив образ ARTISTRY за допомогою дизайну упаковки в стилі Crescendo
  • Flora Chic Парфумована вода – перша туалетна вода марки ARTISTRY
  • Тереза Палмер кілька років була обличчям продукції ARTISTRY преміум-класу, зокрема Supreme LX
  • Нова лінія від ARTISTRY минулого року отримала свіжий дизайн

Happy 50th Anniversary, ARTISTRY!

Схожа інформація

Корисні секрети для розвитку вашого бізнесу

Особистий догляд

Далі

Наносити… чи не наносити?

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію