Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/izusek

Легкий, але ефективний

ARTISTRY

Захисний засіб, який не містить масел, відмінно зберігає молодий вигляд шкіри

Зазвичай ми радіємо, що навесні, влітку та восени дні тривають довше, і більше часу проводимо на свіжому повітрі. Ті з нас, хто змушений бути на вулиці — наприклад, щоб вигуляти собаку або потренуватися — воліють робити це до заходу сонця. І, хоча більшість із нас полюбляють сонце, його промені містять потенційно шкідливе ультрафіолетове світло, від якого нам потрібно себе захищати.

Бережіть шкіру

Якщо у вас молода й зволожена від природи шкіра, ви можете поки не помічати ознак шкідливого впливу сонця. До того ж, через разючі зміни, що відбуваються зі шкірою протягом підліткового віку, ми схильні думати, що наносити на обличчя зволожувальний або денний крем немає потреби. Однак із часом наслідки впливу навіть звичайного денного світла починають бути помітними. Тому слід починати берегти шкіру якомога раніше.

Найновіший продукт у лінійці essentials by ARTISTRY™ ідеально підходить для використання з підліткового віку. essentials by ARTISTRY™ Мультизахисний лосьйон для обличчя із сонцезахисним фільтром із SPF 30 невагомий, нежирний і некомедогенний. Він не забиває пори зайвим жиром, а отже не спричинює появу чи посилення акне й вугрів.

Складники рослинного походження забезпечують високий рівень захисту від УФ-променів, а також ніжний і збалансований догляд за шкірою.

Цей новий продукт забезпечує захист від широкого спектра УФА-/УВФ-променів завдяки фільтру SPF 30. Оксид цинку за рахунок своєї мінеральної основи забезпечує природний захист від УФ-променів і синього світла світлодіодних екранів мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків тощо. Серед інших складників рослинного походження — живильна кокосова вода, африканський кавун і екстракт вишні ацероли NUTRILITE™, що захищають від вільних радикалів та інших забруднювачів. Цю ніжну комбінацію інгредієнтів можна застосовувати для всіх типів шкіри, навіть чутливої. Особливо вона сподобається людям із жирною шкірою, що потребує м’якого та збалансованого догляду.

Чудове доповнення до лінійки

Мультизахисний лосьйон для обличчя чудово доповнює лінійку essentials by ARTISTRY™. Він допомагає зберігати шкіру зволоженою. Для додаткового догляду рекомендуємо наносити лосьон на Зволожувальний крем або, якщо є необхідность, на конкретні проблемні ділянки поверх Гелю для проблемної шкіри.

Увечері ви можете ефективно видалити зі шкіри весь бруд і косметику за допомогою Гелю для вмивання обличчя чи Серветок для зняття макіяжу. Після цього проблемну шкіру можна протерти Освіжуючим тоніком для проблемної шкіри обличчя та нанести невелику кількість Зволожувального крему.

Ви можете замовити всю комплексну систему засобів essentials by ARTISTRY™, а також пробники, щоб роздавати своїм клієнтам.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію