Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Справжні цінності ніколи не вийдуть з моди

ARTISTRY

Мішель Д'Альярд розповідає про те, чому два бренди являють собою ключ до процвітання, краси і успіху в бізнесі

Виховуючи мене, бабуся любила казати: «Якщо зберігати щось достатньо довго, це знову стане модним… проте справді цінні речі ніколи не втратять свою актуальність!»

Я впевнена, що вона мала на увазі мого дідуся, проте я ніколи не забуду ці слова. І я засвоїла, що одним із великих секретів успіху є довговічність.

Пригадуючи її слова, я замислююсь про бренди ARTISTRY™ та NUTRILITE™. Цього року бренд ARTISTRY відзначить 50 років роботи у сфері догляду за шкірою , основою якого є піклування про її здоровий вигляд, а торговельна марка NUTRILITE DOUBLE X™ святкуватиме 70 років — ось як виглядає довговічність!

Складові успішного бренду

Щоб чогось досягти за 50–70 років діяльності, необхідно спиратися на такі ключові елементи, які допоможуть не просто вижити, а й процвітати. До цих ключових елементів належить основа, захист і очищення.

Погодьтеся — міцна та надійна основа необхідна для того, щоб побудувати щось більше, краще й суттєвіше. Створивши такий фундамент, необхідно його надійно захистити. Незалежно від власного захисту, з часом потрібно мати змогу позбуватися зайвого непотребу, накопиченого за весь час. Цю концепцію можна застосувати до будь-чого: будинків, машин, одягу, взуття… і навіть наших тіл! Так, саме наших дивовижних тіл, які, як ми всі сподіваємося, зберігають в собі значний запас довговічності!

Розгляньмо детальніше…

Наша «основа» складається з міцних кісток, м’язів, здорових клітин і могутньої імунної системи. Ми зміцнюємо цю основу за допомогою великої кількості вітаміну D . Однак наш організм не виробляє вітамін D самостійно — для цього йому потрібен вплив сонця. Проблема полягає не лише в тому, що ми проводимо на свіжому повітрі набагато менше часу, ніж раніше, а й у тому, що, як нам відомо, надмірний вплив УФ-променів є основною причиною передчасного старіння!

Рішення: дієтичні добавки та захист від УФ-променів.

Вітамін D від NUTRILITE забезпечує нашому організму 15 мг вітаміну D для зміцнення кісток, м’язів, клітин та імунної системи. Мультизахисний лосьйон для обличчя із сонцезахисним фільтром SPF 30 essentials by ARTISTRY™, що не містить олії, забезпечує захист шкіри від УФ-випромінювання та одночасно оптимально її зволожує. Ідеальна команда «основи»!

Далі потрібно захистити нашу основу. Кожного для ми наносимо удари власному організму через вплив негативних факторів, як-от незбалансованого харчування, стресу, недосипання, алкоголю, паління та забруднення навколишнього середовища. Цей негативний вплив спричиняє створення вільних радикалів, які пошкоджують наші клітини, що в кінці кінців призводить до погіршення здоров’я, старіння та різних захворювань.

Рішення: антиоксидантний захист.

Найпотужніший антиоксидант — вітамін С! Вітамін С плюс NUTRILITE, отриманий із розчинного вітаміну С з барбадоської вишні і вироблений на наших власних фермах Nutrilite, забезпечує організму вісім годин антиоксидантного захисту. Новий Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ живить шкіру найбільшою кількістю вітаміну С, яка коли-небудь використовувалася в продуктах ARTISTRY, а також має два рівні гідратації для збереження вологи й надання пружності.

І, нарешті, необхідно боротися з вільними радикалами, оскільки, незважаючи на наші зусилля захистити власний організм і шкіру, вони неминуче старіють та піддаються щоденному негативному впливу, який сприяє накопиченню токсичних речовин і продуктів розкладу клітин.

Рішення: ефективний спосіб виведення непотрібних речовин з організму.

Фітонутрієнти — це рослинні речовини, які захищають рослину від хвороб, вірусів і бактерій. Вони забезпечують подібну користь і нашому організму. Дієтична добавка NUTRILITE DOUBLE X створена з високим вмістом вітамінів і мінералів із рослинних екстрактів. Що ж до шкіри, компанія ARTISTRY підготувала комплекс засобів Detox Duo! Відновлювальний пілінг ARTISTRY Intensive Skincare в поєднанні із Засобом для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою ARTISTRY Intensive Skincare допоможуть шкірі позбутися мертвих клітин і непотрібних речовин, одночасно забезпечуючи її повний антиоксидантний захист і зволоження.

… повертаючись до моєї бабусі та дідуся… у чому полягає секрет успіху? Довговічність. Довговічність двох дивовижних брендів забезпечує нам успіх у турботі за здоров’ям, красою та веденні бізнесу!

Не може бути нічого кращого за це!

Схожа інформація

Посмішка сонця!

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію