Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Розкрийте свій творчий потенціал

ARTISTRY

Порушуйте або повністю зруйнуйте правила краси!

Мистецтво й культура, подорожі й пригоди, мода й краса — якщо ви щодня насолоджуєтесь усіма яскравими враженнями, що пропонує життя, можливо, ви, як і ми, passionista.

Удосконалюйте свій аристократичний або діловий образ та розкривайте свою креативність і пристрасть!

Ви живете за правилами світу краси — до певної міри, — але також знаєте, як порушувати їх, створюючи власні унікальні образи та власний тренд, установлюючи свій власний стиль і виражаючи власну внутрішню passionista. Автори бренду ARTISTRY STUDIO™ вважають, що в кожній із нас живе passionista.

Ось чому лінійка ARTISTRY STUDIO саме для вас — якщо ви хочете відчувати себе й виглядати екстравагантною, шаленою або вражаючою та незвичайною, ці колекції, натхненні великими містами, підходять для будь-якого дня та настрою.

Ось декілька порад для створення образів стильної впевненості, а також додаткові підказки про те, яким чином порушниці правил можуть розкрити ще й свою внутрішню художницю!

ARTISTRY STUDIO Багатофункціональна туш для вій 3-в-1 підніме ваші вії на нові висоти

ПРИМІТКА. Перед нанесенням декоративної косметики ARTISTRY STUDIO NYC edition потрібно обов’язково подбати про ідеальну основу. Плавно нанесіть та розтушуйте відповідний відтінок ARTISTRY EXACT FIT Стійкого тонального крему на обличчя та шию.

Розкрийте свою креативну сторону, будьте сміливою й зухвалою, дотримуйтеся свого фірмового образу та сяйте ПО-СВОЄМУ з цими унікальними засобами для макіяжу!

Схожа інформація

Від мистецтва до культури й моди

ARTISTRY

Далі

Мистецтво декоративної косметики

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію