Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Готові пограти в гру?

ARTISTRY

Перевірте свої сили за допомогою гри на розвиток пам'яті ARTISTRY STUDIO NYC edition!

Хвилююча, креативна, пристрасна — нова колекція ARTISTRY STUDIO, натхненна блискучими вогнями та нестримною енергією Нью-Йорка, — це саме те, що допоможе вам добре виглядати, виразити себе та розкрити свою внутрішню passionista. Хочете дізнатися більше?

Познайомтеся з цією неймовірною лінійкою косметики та перевірте свою пам'ять із захоплюючою грою ARTISTRY STUDIO NYC edition. Натискайте на кожен квадрат на екрані, щоб відкрити всі пари. Коли ви розкриєте всі квадрати, відзначте, скільки ходів на це знадобилось. Вважаєте, що можете показати кращий результат? Натисніть кнопку «Грати ще раз» та спробуйте побити власний рекорд або навіть результат НПА чи клієнта. В одну мить ви станете експертом цієї нової яскравої лінійки продуктів для макіяжу.

Кроки: 0

Веселий спосіб навчатися

Хочете спробувати ще? Ускладніть собі завдання: скажіть кілька слів про кожен продукт, який бачите. Ви можете сказати, який образ втілено на зображенні? Ви можете назвати рекомендований продукт? Як щодо імені художника, який брав участь у створенні упаковки? Перевірте себе і нехай ваша внутрішня passionista засяє!

Схожа інформація

Мистецтво декоративної косметики

Краса та догляд за тілом

Далі

Від мистецтва до культури й моди

ARTISTRY

Далі

Порушуйте правила краси

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію