Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Слава та подарунки!

ARTISTRY

Скористайтеся перевагами обмеженої спеціальної пропозиції від ARTISTRY STUDIO та конкурсу в соціальних мережах, щоб не втратити свій шанс стати зіркою!

Нещодавно випущена колекція ARTISTRY STUDIO™ NYC Edition цього місяця ще більш приголомшує. По-перше, за умови покупки модних продуктів ця пропозиція дарує вам шанс отримати колекційну косметичку, кількість екземплярів якої обмежена*. Крім того, конкурс у соціальних мережах дає вам можливість стати зіркою офіційних каналів Amway у соціальних мережах і надихнути інших своєю креативністю!

Безкоштовно з кожним набором

Тенденції з’являються та зникають, проте якщо ви купите один із двох наборів ARTISTRY STUDIO NYC Edition, вам не доведеться прощатися з улюбленим набором косметики назавжди, оскільки ви зможете зберегти цю частинку магії у своїй колекційній фірмовій косметичці, кількість екземплярів якої обмежена*. Кожний набір містить усе необхідне для створення вашого зіркового образу: туш для вій, два розкішні відтінки блиску для губ і мультифункціональну палітру для макіяжу світлих або помірних кольорів. Косметичка — ексклюзивний колекційний товар від ARTISTRY STUDIO. Як і лінійка косметичних засобів NYC Edition, вона прикрашена яскравими малюнками вуличної художниці Lady JDay. Тож поспішайте отримати свою — кількість товару обмежена!

*Доступна до закінчення товарних запасів

Ваш безкоштовний рекламний подарунок!

Натхнення міста

Що робити з казковим новим косметичним набором? Проявіть фантазію! NYC — натхнення для безмежної кількості художників, акторів, модних дизайнерів — тепер настала ваша черга. Що в Нью-Йорку викликає непідробну зацікавленість, привертає до себе увагу або надихає? Це яскраві сяючі вогні Таймс-Сквер? Пізній сніданок у неділю поблизу Центрального парку? Розкішна Парк-авеню у Верхньому Іст-Сайді? Або пристрасть і романтика Центрального вокзалу Нью-Йорка? І, що важливіше, як відобразити все це в унікальному образі свого макіяжу?

Натхнення від вас!

Вперед, законодавці моди! Відчуйте натхнення міста, усвідомте, як атмосфера Нью-Йорка схожа на вас, і відтворіть її у своєму абсолютно новому макіяжі, щоб отримати шанс стати зіркою соціальних мереж. Здивуйте нас своєю креативністю у Facebook або Instagram , використовуючи хештеги #ArtistryStudioCityMakeup до кінця цього місяця та візьміть участь у виборі обличчя офіційних сторінок ARTISTRY в соціальних мережах . Зрештою, надихніть і заохотьте інших приєднатися до нашого конкурсу й створити міцну спільноту @artistryeurope .

Чого ви чекаєте? Розкрийте в собі художника, використовуючи яскравий набір ARTISTRY STUDIO NYC Edition як палітру: будьте сміливими та яскравими! Покажіть свій новий нью-йоркський образ іншим passionista!

Приєднуйтеся до флешмобу #ArtistryStudioCityMakeup

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію