Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Еволюція бренда ARTISTRY

ARTISTRY

«Кожна жінка унікальна й неповторна, як довершений витвір мистецтва»

Надихаючі слова Едіт Ренборг, підприємця-новатора та засновниці торговельної марки ARTISTRY™, сьогодні так само актуальні, як і 50 років тому, коли було засновано цей бренд. Утім, у той час як деякі речі залишаються постійними, інші потребують змін. Світ і ваш бізнес не стоять на місці. Вони розвиваються, як і ARTISTRY, що розробляє чудові продукти, щоб допомогти вам досягти успіху.

Небагато брендів можуть похвалитися 50-річною історією розвитку, успіху та натхнення. Зараз ARTISTRY входить в десятку кращих світових брендів із продажу косметичних засобів преміум-класу*. Її косметика продається більше ніж у 50 країнах і регіонах світу. Цією продукцією користується 5 мільйонів жінок на планеті.

Енергійне подружжя Едіт і Карл Ф. Ренборг вірило в успіх індивідуального підходу до здоров’я та краси

І це не випадково. Коли Едіт Ренборг засновувала ARTISTRY, вона любила та цінувала все, що стосується краси та здоров’я. Вона та її чоловік Карл Ф. Ренборг, засновник компанії NUTRILITE, поєднали ці основоположні переконання з природою й наукою, щоб створити дієтичні добавки та косметичні продукти, які до цього дня підтримують, надихають і звеличують особистість та індивідуальність.

Сьогодні ARTISTRY додає до вже наявного фундаменту три основних елемента бренду

Збагачені природою

Інгредієнти, створені з природних компонентів, є основою всіх продуктів ARTISTRY

Чисті, але дуже ефективні складові відіграють ключову роль у формулах із догляду за шкірою від ARTISTRY. До їх складу входять органічні фрукти, барбадоські вишні, зібрані на екологічно безпечних фермах NUTRILITE™, чиста вода норвезьких фьордів, мінерали рожевого гімалайського галіта, протеїн перлів, ензими грибів — усе це спеціально підібрано ARTISTRY для ніжного догляду та ефективності відповідних продуктів.

Удосконалені наукою

Роки наукового розвитку та досліджень привели до появи чудових формул краси та інновацій

Команди компанії ARTISTRY з дослідження та розвитку також вразили й порадували нас прекрасними науковими формулами та методами застосування продуктів. Наука — це найголовніша основа бренда ARTISTRY. Ми маємо 50-річний досвід у галузі підтримання здоров’я шкіри, ефективність наших засобів доведена шляхом масштабних клінічних і безпечних тестів, які підтвердили 100% гарантію їх якості. Науковці ARTISTRY використали силу природи та за допомогою найсучасніших технологій підвищили ефективність чудових продуктів — від запатентовано пептиду Micro-X6 у лінійці засобів проти старіння ARTISTRY YOUTH XTEND™ до унікального комплексу Vita C та суміші гіалуронових кислот подвійної дії у Засобі для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ (доповнена першим брендовим інноваційним ковпачком для активації).

Персоналізовані для вас

Компанія ARTISTRY переконана в індивідуальній красі кожної жінки

Едіт Ренборг завжди казала: «Кожна жінка унікальна й неповторна, як довершений витвір мистецтва». Керуючись цим принципом, компанія ARTISTRY проаналізувала понад 32 000 облич з усього світу, щоб створити продукти на основі індивідуальних потреб для краси й шкіри кожної жінки. Тепер настав час підкреслити свою унікальну красу за допомогою продуктів, створених з урахуванням ваших особливостей.

Грандіозний розвиток бренда

Бренд ARTISTRY має постійно зростаючий асортимент підгруп товарів, які поєднуються для того, щоб задовольнити потреби будь-якого типу шкіри на всіх етапах догляду, а також декоративну та особливу косметику для кожного образу. Обов’язково розповідайте про це клієнтам і дайте їм змогу спробувати та протестувати продукти під час презентацій. Розкажіть їм історію ARTISTRY, філософію бренда, чому вона може навчити та як допоможе їм увиразнити свою красу. Крім того, унікальне надбання бренду та міцний зв’язок із компанією NUTRILITE є виключною можливістю для супутніх продажів для НПА — прочитайте повне інтерв’ю Мішель Д’Аллер у розділі «Секрети краси».

Спільнота краси

#BuildKnowledge #ShareYourStory #CreateExcitement

Ураховуючи все вищезазначене, продукція ARTISTRY створена спеціально для вас. Ви знаєте та любите її, довіряєте їй. Ви — живий доказ ефективності наших продуктів. Тож не соромтеся — діліться своїми знаннями та любов'ю до краси й здоров’я, розповсюджуючи продукцію ARTISTRY в усьому світі. Дізнавайтеся про продукти, перевіряйте й використовуйте їх, діліться своїм досвідом із спільнотою ARTISTRY (та іншими людьми) у соціальних мережах. #BuildKnowledge #ShareYourStory #CreateExcitement

*Джерело: Euromonitor International Limited. Видання «Краса та особистий догляд», 2018 р., категорія «Косметика та засоби особистого догляду преміум-класу», обсяг роздрібного продажу у вартісному вираженні, за даними 2017 року.

Схожа інформація

Мистецтво декоративної косметики

Краса та догляд за тілом

Далі

Від мистецтва до культури й моди

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію