Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Очистіть шкіру, тіло та розум!

ARTISTRY

Час позбутися токсинів, мотлоху та непотрібних перепон

У метушливому світі знайти хвилину-дві на те, щоб зупинитися, видихнути й розслабитися, скидається на потурання своїм бажанням і трапляється рідко. Однак не варто перетворювати турботу про себе на забуте мистецтво. Зовсім навпаки! Кінець року – чудова нагода приділити увагу фізичному та духовному стану. Ви готові за шість коротких тижнів провести детокс і очистити своє життя від зайвого?

Шкіра: догляд удома

Щодня шкіра зазнає впливу багатьох чинників: від забруднювачів до погоди. Тому й не дивно, що за відсутності належного догляду з часом вона може втратити сяючий і молодий вигляд. На щастя, із цим можна боротися.

Що робити: на 6 тижнів перетворіть свою домівку на салон-краси. Вам потрібне приглушене освітлення, музика та два продукти ARTISTRY INTENSIVE SKINCARETM — Відновлювальний пілінг та Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою — їхнє поєднання створює синергетичний ефект задля піклування про вашу шкіру обличчя.

Увечері очистіть шкіру та нанесіть тонким шаром Відновлювальний пілінг. Заплющте очі та розслабтеся, поки грибний фермент, Mucor Miehei, м’яко відлущуватиме відмерлі клітини шкіри та токсини. Завдяки здатності засобу до саморегулювання немає жодного ризику надмірного відлущення, тож ви можете спокійно відпочивати — шкіра буде очищена й відновлена, а пори звузяться на 62%.

Через 6–8 хвилин змийте Відновлювальний пілінг і нанесіть на обличчя улюблений Тонік від ARTISTRY, а потім – кілька крапель Засобу для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою для досягнення синергетичного ефекту.

Зверніть увагу: Відновлювальним пілінгом рекомендується застосовувати під час вечірнього догляду, адже після глибокого відлущення шкіра буде більш чутливою до сонячного проміння.

Завдяки високій концентрації вітаміну С та гіалуронової кислоти Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою зміцнює, зволожує та захищає шкіру, водночас запобігаючи появі мімічних зморщок. Клінічно доведено, що засіб відчутно розгладжує шкіру та бореться з ознаками старіння. Використовуючи його разом із Відновлювальним пілінгом, ви отримуєте догляд за шкірою на кількох рівнях. Насамкінець нанесіть ваш улюблений зволожувальний засіб від ARTISTRY. Щоб шкіра виглядала більш здоровою, гладенькою та молодою, проводьте цю детокс-процедуру двічі на тиждень принаймні шість тижнів поспіль.

Тіло: цілісний підхід

За очищення тіла від токсинів відповідають печінка та лімфатична система, однак є кілька способів полегшити їм роботу.

Що робити: перевірте себе — протягом шести тижнів свідомо відстежуйте, що потрапляє всередину вашого організму. Почніть із простих кроків, зокрема пийте багато води, очищеної за допомогою eSpringTM Системи очищення води, щоб допомогти ниркам виводити токсини та додати шкірі сяйва. Окрім того, урізноманітніть раціон фруктами й овочами — чим більше кольорів, тим краще. Заповніть прогалини раціону добавками NUTRILITETM, особливо вітаміном С, який є потужним антиоксидантом. Зрештою, вживайте TRUVIVITY від NUTRILITETM Дієтичну добавку «Краса зсередини» — це захистить клітини від окислювального стресу та змусить вас сяяти зсередини.

© Getty Images

Розум: ментальний детокс

Світ сповнений яскравих різноманітних подій, які далеко не завжди є приємними. Деякі насправді заважають вам рухатися вперед. І що ж далі?

Що робити: приділіть один вечір на тиждень протягом шести тижнів ментальному детоксу. Щоб позбутися перепон, занотуйте негативні спогади, почуття чи думки на клаптику паперу та спаліть його — так ви все відпустите; упорядкуйте простір, позбувшись зайвих речей; медитуйте задля внутрішнього спокою, працюйте над свідомістю — робіть те, що допомагає очистити думки та знайти правильні рішення.

Поєднайте всі три елементи, і наприкінці року ви будете свіжими й оновленими.

Схожа інформація

Нехай зморшки знають, хто тут головний

Краса та догляд за тілом

Далі

Корисні секрети для розвитку вашого бізнесу

Особистий догляд

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію