Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Програма ARTISTRY DETOX

ARTISTRY

Проста шеститижнева програма для красивої сяючої шкіри

Концепція детоксикації знайома всім. Як експерти в області здоров’я і краси, ми добре розуміємо, що тіло і шкіру необхідно очищати від забруднюючих речовин і токсинів. Найчастіше ми намагаємося очистити внутрішні органи, забуваючи, що шкіра – це не тільки найбільший орган тіла, але і найбільша система «видалення відходів» з організму. Тому детоксикація шкіри абсолютно необхідна. Тепер питання полягає в тому, як правильно і коли виконати процедуру детоксу.

Не турбуйтеся, у ARTISTRY™ є для вас рішення. ARTISTRY DETOX – шеститижнева програма, яка додасть свіжості шкірі будь-якого типу, віку та стану. Вашій увазі пропонуються два ефективних продукти інтенсивної дії: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Відновлювальний пілінг і ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Засіб для обличчя з вітаміном C та гіалуроновою кислотою. Другий засіб забезпечує потужне відлущування, яке сприяє відновленню клітин і забезпечує антиоксидантний захист та відновлення еластичності шкіри.

Програма дуже проста

Перші два тижні – підготовчі

Щоденні процедури

  1. Уранці: очищення, тонізування, відновлення (сироватка), зволоження

  2. Увечері: очищення, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Відновлювальний пілінг (2 рази на тиждень), тонізування, відновлення, зволоження

3-6 тижні – детоксикація

Щоденні процедури

  1. Уранці: тонізуйте шкіру, нанесіть ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Засіб для обличчя з вітаміном С і гіалуроновою кислотою, а потім – сироватку та зволожувальний засіб.

  2. Увечері: нанесіть ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою. Прискорте проникнення засобів за допомогою Приладу ARTISTRY Dermasonic. Потім завершіть вечірню процедуру детоксикації, зволоживши ділянку навколо очей і обличчя.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Запам’ятайте

Продовжуйте використовувати ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Відновлювальний пілінг два рази на тиждень. Особливо рекомендується застосовувати його ввечері, щоб уникнути впливу сонячного проміння на шкіру. Ця проста шеститижнева програма потребує всього кілька хвилин вашого часу на день, і вам буде потрібно тільки два продукти, щоб ваша чиста шкіра дихала, сяяла, відновлювалася і була захищеною.

Шеститижнева програма детоксу підходить для шкіри будь-якого типу, віку та стану.

Схожа інформація

Секрет у довговічності

ARTISTRY

Далі

Нехай зморшки знають, хто тут головний

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію