Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Основа під макіяж: правильне використання

ARTISTRY

У першій статті з серії про основи під макіяж ARTISTRYTM ми розбираємось засобах, щоб допомогти вам підібрати ідеальну основу!

Створення бездоганної основи, яка дасть вам можливість окреслити та підкреслити ваші найкращі риси, – це просто! Усе, що вам потрібно – це правильні продукти та трохи знань про спосіб їх використання. І ось що ми придумали: у серії, що цілковито зосередиться на основах для макіяжу бренду ARTISTRY; ми допоможемо вам зрозуміти, який засіб підходить для вашого типу шкіри та кольору обличчя, які продукти є в наявності та як найкраще поєднати два засоби, щоб створити ідеальну основу під ваш макіяж. Готові? Почнімо з головного.

Навіщо потрібна основа під макіяж?

Хіба вона дійсно така важлива? Чому б не пропустити цей крок і не перейти відразу до тіней і рум’ян? Ми раді, що вас хвилює це запитання – є ряд аргументів, чому вам не варто пропускати етап нанесення основи.

 1. Миттєвий блискучий вигляд. Темні кола під очима, нерівний колір шкіри, проблемні ділянки, шрами та пігментація – це ще не всі перепони на вашому шляху до ідеальної шкіри. Основа під макіяж і коректор приховують це, миттєво створюючи гладеньку, рівну базу. Без нанесення основи ці недоліки продовжують привертати до себе увагу, відволікаючи від вашого образу.

 2. Триваліше носіння макіяжу. Основа покриває вашу шкіру рівномірним шаром бази, що сприяє надійнішому та більш тривалому носінню макіяжу. Від тіней до рум’ян і хайлайтера – всі засоби, які ви додаватимете до свого макіяжу, наноситимуться легше та виглядатимуть краще впродовж довшого часу, якщо їх наносити на правильну базу.

 3. Бездоганна форма. Легке підведення обрисів – підсвічення та затемнення – підкреслить ваші найкращі риси. Тут не обійтись без хорошої бази та коректора.

 4. Захист від сонця. Шкідливі УФ-промені – це одна з причин появи ознак старіння. Основи під макіяж ARTISTRY містять SPF-фільтри, а значить, забезпечуючи вам молодший вигляд, вони також захищають вашу шкіру.

ДОПОМОЖІТЬ! Я не знаю, як підібрати основу під макіяж

Ми знаємо – це може збивати з пантелику. На щастя, щоб підібрати основу правильно, досить відповісти на три прості запитання:

1. Яка в мене мета?

У цьому запитанні немає нічого складного. Хоча, звісно, головна мета основи під макіяж – надати вашій шкірі бездоганного вигляду, а від того, куди і яким чином ви плануєте наносити основу, залежить тип покриття:

 1. Світлий – прозора, практично непомітна основа для макіяжу в стилі «нюд», що водночас маскує деякі недоліки.

 2. Середній – основа, що приховує нерівний тон шкіри та дрібні недоліки, забезпечуючи вашій шкірі рівномірний вигляд.

 3. Насичений – кремова формула, що напрочуд легко змішується та приховує акне, чорні цятки, почервоніння та шрами за допомогою одного тонкого шару.

© Getty Images

НЕВЕЛИКА ПІДКАЗКА. Формуйте бажане покриття крок за кроком, пензликом для основи, косметичним спонжем або кінчиками пальців, безперервно втираючи основу замість наліплювання на себе шару продукту!

2. Який в мене спосіб життя?

Обмежуватись одним типом основи – це наче мати лише одну пару взуття. Ви не взуватимете взуття на шпильці, йдучи на пляж, – і так само не станете наносити на шкіру товстий шар основи під макіяж. Ваша основа повинна відповідати вашим потребам, настрою та способу життя. Для більшості жінок це означає, що одного продукту просто замало. Вам треба мати кілька. На що варто звернути увагу:

 1. Рівень покриття – ви маєте бути готові до тих місць, куди може вас занести життя: від пляжу до бальної зали.

 2. Пора року – засоби слід підбирати не лише відповідно до сезонних змін тону вашої шкіри, а й з урахуванням її сезонних потреб, наприклад, у додатковому зволоженні.

 3. Образ – спектр продуктів має пасувати вашому настрою й іншим засобам для макіяжу: скажімо, блискуча основа, якщо вам захочеться зробити шкіру сяючою, чи матовий продукт для випадків, коли ви хочете, щоб сяяла не шкіра, а тіні на очах.

3. Який мій ступенів насиченості шкіри та напівтон?

Коли ви визначилися з тим, чого потребуєте, щоб прийняти правильне рішення щодо основи, вам слід визначити глибину та напівтон вашого природного тону шкіри. Щоб ви могли підібрати найбільш точний відтінок, бренд ARTISTRY розділив свої основи під макіяж на шість ступенів насиченості (Level):

L1 – Light
L2 – Light-medium
L3 – Medium
L4 – Medium-deep
L5 – Deep
L6 – Very deep

Ще вони поділені на три групи, відповідно до напівтону:

 1. Теплі – для шкіри з жовтавим або оливковим відтінком.

 2. Нейтральні – для шкіри з рівномірним, нейтральним відтінком – не рожевим і не жовтавим.

 3. Холодні – для шкіри з яскраво-рожевим або блідо-рожевим відтінком.

Якщо вам цікаво, як визначити ваш точний напівтон, перегляньте нашу статтю про тони шкіри.

Хочете отримати більше підказок і секретів про основу під макіяж? Не пропустіть наші наступні статті із серії про «Основу під макіяж від ARTISTRY»!

Схожа інформація

Інструкції Три фантастичних варіанти макіяжу для вечірки

ARTISTRY

Далі

Порушуйте правила краси

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію