Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Світло, камера, мотор!

ARTISTRY

Виведіть свої експерименти із селфі на новий рівень з ARTISTRY

Користуєтеся новинками ARTISTRY STUDIO™ Parisian Style Edition? Експериментуйте з різними комбінаціями кольорів та текстур, використовуючи засоби для макіяжу очей, губ і щік! Час готуватися до зйомки, що у світі passionistas означає навести красу!

Покажіть свій найкращий образ для селфі

 1. Очистіть шкіру обличчя та шиї за допомогою essentials by ARTISTRY™ Гелю для вмивання обличчя, що містить антиоксиданти, які захищають шкіру від вільних радикалів.

 2. Нанесіть essentials by ARTISTRY Мультизахисний лосьйон для обличчя із сонцезахисним фільтром SPF 30, щоб захистити шкіру від дії ультрафіолетового випромінювання.

 3. Нанесіть свій відтінок основи під макіяж ARTISTRY, щоб забезпечити ідеальну базу для декоративної косметики.

 4. Нанесіть ARTISTRY STUDIO Parisian Style Edition Тіні для повік із палітри Macarons, Shimmering Watercolors або City Lights задля створення потрібного образу та станьте ким забажаєте!

 5. Підмалюйте губи та окресліть щоки за допомогою Рум’ян і помади для губ 2-в-1 та Рідкої помади для губ.

Порада: якщо на селфі видно руки й плечі, додайте трохи сяйва за допомогою неймовірного Мерехтливого гелю-желе для тіла!

Додайте сяйва у своє селфі

Селфі роблять на дуже близькій відстані, а камери смартфонів зазвичай мають високу роздільну здатність, вловлюючи кожну деталь. А нам усім так хочеться виглядати ідеально під таким пильним контролем!

Тому слід упевнитися, що такий важливий фактор, як-от освітлення, належно налаштовано для ідеального знімку. Найкращі фото виходять на світанку або під час заходу сонця. Але якщо ви знімаєте в інших умовах, у нагоді стане підсвітка для селфі!

 • Підсвітка для селфі допоможе зробити вражаючі фото
 • ДВІ підсвітки для селфі в подарунок із набором продуктів!

Ось де вам стане у нагоді БЕЗКОШТОВНИЙ ПОДАРУНОК від ARTISTRY STUDIO! Отримайте ДВІ підсвітки для селфі в подарунок, придбавши один з наборів ARTISTRY STUDIO Parisian Style Edition, кожен з яких містить різну Палітру тіней для повік з колекції Parisian Style Edition:

 1. Набір Shimmering Watercolors

 2. Набір City of Lights

 3. Набір Macarons

 4. До КОЖНОГО Набору також входять ARTISTRY STUDIO Parisian Style Edition Мерехтливий гель-желе для тіла та essentials by ARTISTRY Мультизахисний лосьйон для обличчя із сонцезахисним фільтром SPF 30.

Це означає, що ви можете використовувати одну підсвітку для селфі самі, а іншу подарувати подрузі-passionista і веселитися разом! #WearItShareIt

Відтепер робити ідеальні селфі з макіяжем ARTISTRY STUDIO ви можете будь-де. Не забудьте поділитися фотографіями в соцмережах!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію