Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Спеціально для вас

ARTISTRY

Як сироватки задовольняють ваші індивідуальні потреби в догляді за шкірою

Залишатися в курсі останніх новин такого мінливого світу догляду за шкірою нелегко. Зате просто знайти продукт, який відповідає вашим потребам і забезпечує чудові результати. Усе, що вам потрібно, є в колекції засобів ARTISTRY™.

Бренд ARTISTRY завжди був на «два кроки попереду» конкурентів, а зараз він зробив стрімкий стрибок уперед! Завдяки найкращим інгредієнтам, які забезпечують помітні результати, засоби ARTISTRY максимально ефективні та персоналізовані.

По-перше, вони забезпечують максимальну ефективність. Кожен продукт із колекції засобів догляду за шкірою відіграє важливу роль. Я завжди пояснюю своїм клієнтам, що справжні переваги можна отримати, використовуючи повну колекцію засобів догляду за шкірою, які працюють наче команда. Якщо ви хочете досягти максимального ефекту від засобу для цільового догляду, потрібно очистити шкіру, тобто скористатися хорошим засобом для очищення. Для досягнення максимального ефекту від зволожуючого засобу потрібно позбутися відмерлих клітин за допомогою хорошого ексфоліанту, і так далі – ви розумієте, про що я.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Мішель Д'Альярд пояснює, чому догляд за шкірою залежить від індивідуальних особливостей. Зауважте, що відео доступне лише англійською мовою.

Усе ж, коли потрібна найвища концентрація активних інгредієнтів, сироватка – незамінний засіб. Завдяки своїй формулі сироватки здатні всмоктуватися глибоко в шари шкіри, спрямовуючи активні інгредієнти на дуже особливі, цільові проблеми шкіри. Багаті на антиоксиданти та інгредієнти NUTRILITE сироватки ARTISTRY містять високоточні активні інгредієнти, які ефективніше й безпечніше поникають у шкіру, ніж будь-які інші засоби на ринку.

По-друге, засоби ARTISTRY – це ретельна персоналізація. Чому персоналізація? Тому що всі ми різні. У нас різний тип шкіри, фактори впливу, стиль життя, генетичні завдатки й різні проблеми, які до того ж, постійно змінюються. Те, що допомагає нашій шкірі сьогодні, ймовірно, не підійде через шість місяців.

Чому сироватка? Через її максимальні переваги.

Чому персоналізація? Тому що це вирішує саме ВАШІ проблеми!

Схожа інформація

Корисні секрети для розвитку вашого бізнесу

Особистий догляд

Далі

Час полюбити себе

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію