Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Ваша шкіра – унікальна

ARTISTRY

Втомилися від зморщок, пігментних плям чи тьмяності шкіри? Персоналізуйте догляд за шкірою з нашою новою потужною Сироваткою для обличчя 3-в-1

Жінки в усьому світі, незалежно від віку та національності, мають ті самі численні, особливі проблеми шкіри. Якою б не була шкіра – сухою, зневодненою, тьмяною, зі зморшками, подразненнями чи пігментними плямами, ми шукаємо засоби, які вирішать наші індивідуальні проблеми. Тому що наша шкіра з нами кожного дня!

Використавши наш багатий досвід у догляді за шкірою та проаналізувавши 32 000 облич, ARTISTRY з гордістю випускає нову Artistry Signature Select Персоналізовану сироватку для обличчя.

Найбільш персоналізоване рішення з будь-коли створених ARTISTRY, Artistry Signature Select Персоналізована сироватка для обличчя пропонує щонайменше 25 можливих комбінацій для вирішення численних, особливих проблем шкіри кожної жінки, а отже забезпечує високий рівень ефективності для чудового її вигляду.

Одна сироватка для обличчя, три проблеми шкіри

Глибокі та дрібні зморшки, пігментні плями, тьмяність або сухість шкіри? Не потрібно користуватися різними сироватками для обличчя! Artistry Signature Select Персоналізована сироватка для обличчя – це рішення 3-в-1, яке діє на щонайбільше три індивідуальні проблеми шкіри та безпосередньо вирішує їх. Сироватка невагома та легко вбирається, вона проникає у шари шкіри, щоб діяти на джерело кожної проблеми, покращуючи вигляд вашої шкіри.

Artistry Signature Select Персоналізована сироватка для обличчя складається з Artistry Signature Select Сироватки-основи, а також трьох із п’яти можливих Концентратів (Проти зморщок, Для підтягнення шкіри обличчя, Проти Пігментних плям, Освітлювальний, Зволожувальний). Ми використали спеціальну протестовану технологію з доведеною високою ефективністю за умови правильного змішування Сироватки-основи з максимум трьома Концентратами, для захисту формул і збереження їхньої свіжості до моменту змішування.

Artistry Signature Select Персоналізованою сироваткою для обличчя легко користуватися!

  1. Виберіть потрібні Концентрати відповідно до потреб вашої шкіри

  2. Змішайте їх із Сироваткою-основою

  3. Приєднайте Концентрат до флакону сироватки

  4. Поверніть Концентрат, щоб вивільнити його вміст

Не знаєте, як вибрати Персоналізовану сироватку для обличчя? Отримайте індивідуальну оцінку стану шкіри в НОВОМУ додатку ARTISTRY Virtual Beauty!

Найвища концентрація активних ключових інгредієнтів

Сироватки для обличчя – це засоби, що наносяться на шкіру після очищення та перед зволоженням. Їхньою перевагою є те, що вони легкі та швидко вбираються, доставляючи інгредієнти до шарів шкіри, щоб усунути джерело проблеми. Вони – як потужний підсилювач переваг.

Сироватка-основа включає 100% воду на основі технології Phyto-Infused, яка містить суміш п’яти рослинних інгредієнтів NUTRILITE™, зокрема екстракти шпинату, гранату, зеленого чаю, вишні ацерола та смородини. Вона містить найвищу концентрацію та найбільшу кількість інгредієнтів із ферм NUTRILITE, які будь-коли пропонував бренд ARTISTRY в одному продукті.

Жінки прагнуть персоналізації в кожній сфері нашого життя, яка б допомагала нам досягти найвищих стандартів краси за допомогою якісних продуктів. Із силою до трьох сироваток в одній спробуйте найбільш персоналізовану сироватку для обличчя ARTISTRY, створену досі, і поділіться нею з клієнтами!

Схожа інформація

Тому що ви особлива

ARTISTRY

Далі

Корисні секрети для розвитку вашого бізнесу

Особистий догляд

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію