Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Спробуйте, полюбіть, користуйтеся та діліться образами!

ARTISTRY

Усе це й навіть більше доступне в додатку Artistry Virtual Beauty!

Що б ви не шукали – останні інноваційні засоби для догляду за шкірою чи трендову декоративну косметику – у нас є новий неймовірний цифровий інструмент для всіх НПА, шанувальників ARTISTRY та passionista!

  1. Відкрийте для себе підходящі засоби для догляду за шкірою, персоналізовані для індивідуальних потреб вашого тону шкіри обличчя.

  2. Виберіть найгарніші тіні та інші засоби макіяжу для свого тону шкіри, очей, губ і щік.

Усе про додаток

Головна сторінка
Містить інформацію про найновіші колекції та продукти, щоб ви могли завжди рухатися вперед у своїй мандрівці світом краси.

Догляд за шкірою
- Віртуально оцініть потреби своєї шкіри та дізнайтеся, як задовольнити їх, за допомогою персоналізованих рекомендацій щодо засобів і процедур догляду за шкірою.
- Зробіть селфі у додатку, щоб отримати аналіз шкіри (Skin Analysis Mapping), який виявить, на скільки років вона виглядає (що молодша, то краще!) і наскільки вона здорова (що вищий бал, то здоровіша!).
- Додаток точно вказує на проблеми шкіри, зокрема зміну кольору обличчя, пігментні чи вікові плями або зморшки.
- Дайте відповіді на запитання анкети щодо догляду за шкірою, щоб визначити, які саме проблеми потрібно вирішити.
- Отримайте персоналізовані рекомендації щодо продуктів, які підійдуть вам для догляду.
- Поєднайте всю цю інформацію зі звітом Щоденника та відстежуйте прогрес стану і вигляду своєї шкіри.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Подивіться на додаток у дії!
Дізнайтеся, як можна проаналізувати стан власної шкіри, і спробуйте всі образи на своєму телефоні!

Макіяж
Скористайтеся інструментом доповненої реальності «Селфімакіяж», щоб віртуально випробувати різні відтінки засобів декоративної косметики в комфортних умовах за допомогою свого смартфона – немає потреби фізично наносити засоби на обличчя.

Натомість спостерігайте миттєве перевтілення на селфі, натискаючи на віртуальні відтінки засобу, щоб побачити, як вони виглядатимуть у реальності! Так ви зможете побачити, які з них підходять вам найкраще, і як різні засоби поєднуються між собою.

Спробуйте найновіші образи з інструментом «Селфімакіяж»

Вибравши засоби, потрібні для бажаного образу, замовте їх. А потім розкажіть про це іншим, опублікувавши в соцмережах селфі із засобами, нанесеними на обличчя, тримаючи їх у руці! #wearitshareit

Привабливий перший крок

Для НПА, які продають засоби ARTISTRY, цей додаток забезпечує широкі можливості для продажу та розвитку бізнесу. Спершу спробуйте додаток самостійно, щоб зробити аналіз своєї шкіри обличчя та отримати рекомендації щодо продуктів.

Додаток ідеально підходить для демонстрації клієнтам засобів на ходу без реальних продуктів – усе, що вам потрібно, це смартфон. Відкрийте додаток і залучіть зацікавлених клієнтів у цікаву бесіду про потреби їхньої шкіри та стилі макіяжу, які вони хотіли б спробувати.

Завантажте додаток Artistry Virtual Beauty для пристроїв Apple або Android безкоштовно в Apple Store або Google Play і будьте в курсі новин спільноти passionista!

Схожа інформація

© Getty Images

Втомилися від зморщок, пігментних плям чи тьмяності шкіри?

ARTISTRY

Далі

Корисні секрети для розвитку вашого бізнесу

Особистий догляд

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію