Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Основа під макіяж: легка та приваблива

ARTISTRY

Для теплої, сонячної погоди потрібна невагомо легка основа під макіяж

Ми всі прагнемо створювати різні образи за допомогою макіяжу, зокрема і за допомогою основи під макіяж. Навіть, якщо нам потрібна основа природного відтінку, це не означає, що слід позбавляти обличчя макіяжу або захисту від УФ-променів.

Невагомо легке покриття, що доволяє шкірі дихати, з пом’якшувальними або зволожувальними властивостями та надійним сонцезахисним фільтром, є чудовою комбінацією в літні дні або в умовах посушливого клімату. Де б ви не були – у саду чи на пляжі ми подбали про зручну, багатофункціональну основу під макіяж.

Надійний захист

Попередьте появу вікових пігментних плям або тьмяність шкіри в майбутньому, захистивши шкіру від шкідливих УФ-променів сьогодні. ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ СС Крем не лише забезпечує високоефективний сонцезахисний фільтр SPF 50, але й вирівнює колір обличчя завдяки освітлювальній формулі – і результати просто блискучі! Цей потужний універсальний засіб підходить для всіх типів шкіри й доступний у трьох різних відтінках.

Маскування подразнень

Якщо ви маєте невеликі ділянки з нерівномірною пігментацією, для досягнення ідеального вигляду шкіри достатньо буде прозорого покриття. Ви хочете зберегти природний колір обличчя без подразнень, а тому захист є важливим. Ключовим продуктом для вас буде ВВ-крем. ARTISTRY EXACT FIT™ Зволожувальний бальзам з ефектом тонування шкіри можна використовувати влітку для забезпечення невагомо легкого покриття, а також сонцезахисного фільтру SPF 30 повного спектру дії. Крім того, якщо вам потрібне непрозоре покриття, цей ВВ-крем можна використовувати як праймер під звичну основу під макіяж для її фіксації на весь день, що робить ВВ-крем багатофункціональним засобом!

Герої зволоження

Ваші засоби для догляду за шкірою мають пом’якшувати та живити клітини шкіри, насичуючи її вологою, якщо вона зневоднена, адже навіть жирна шкіра може бути схильною до втрати вологи. Усі засоби колекції HYDRA-V™ містять воду норвезьких фйордів і гавайську асаї, які забезпечують цільове зволоження.

Зволожувальний тональний крем із цієї лінійки забезпечує не лише глибоке зволоження, а й легке покриття у шести різних відтінках, що підходять для всіх тонів шкіри, з прозорим, насиченим і вологим ефектом. Формула є невагомо легкою та не спричиняє появи комедонів, тому дає змогу шкірі дихати й підходить навіть для чутливої шкіри. Сонцезахисний фільтр SPF 15 захищає вашу шкіру від агресивних факторів навколишнього середовища. Зволожувальний тональний крем є зручним, багатофункціональним засобом, який обов’язково має бути у вашій косметичці!

Дві поради наостанок.

  1. Завжди підбирайте основу під макіяж відповідно до тону й напівтону шкіри, потреб вашої шкіри, бажаного образу та ефекту.

  2. Завжди тримайте під рукою ARTISTRY EXACT FIT Прозору компактну пудру, щоб усунути надлишковий шкірний жир у дорозі та зберегти свіжий, шовковисто-матовий колір обличчя впродовж усього дня.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію