Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

«Саватді» – вітаємо в Бангкоку!

ARTISTRY

Пориньте з головою у вир кольорів, нестримної енергії та шаленої креативності цього міста – все це і надихнуло ARTISTRY STUDIO зробити свою наступну зупинку в країні тисячі усмішок

Бангкок заворожує. Соковиті барви, бурхливе нічне життя, безцінна культурна спадщина, приголомшлива історія і відверта сміливість творчих проявів поєдналися тут, дивовижним чином не порушуючи його гармонії, одвічного спокою і умиротворення. Досліджуючи його вулиці, провулки і закапелки, опинившись поміж вишуканим старовинним палацом, барвистим довгохвостим човном, що гойдається на хвилях каналу, і футуристичною архітектурою скляного хмарочоса, ви раптом усвідомлюєте: Бангкок – це ідеальне місто для натхнення.

© Amway

Нова колекція ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition увібрала в себе усе розмаїття кольорів і вібрацій цього динамічного міста.

Поєднання мистецтва і природної краси

Черпаючи натхнення у своїй розмаїтій динамічній сучасності і багатовіковій культурній спадщині, Бангкок породив покоління митців, які просто дихають новаторством і креативністю. Сестри Нуалтонг і Паттріда Прасарнтонг, які стали дизайнерами нової колекції ARTISTRY STUDIOTM Bangkok Edition, належать до всесвітньо визнаних молодих талантів Таїланду.

© iStockphoto

Створюючи свої барвисті образи, вони хотіли показати Бангкок таким, яким знають його самі. Надихнувшись його обрисами, лініями і кольорами, пульсом і ритмом його життя, їм вдалося закарбувати у барвах принадний, грайливий і автентичний характер свого рідного міста, – яким невдовзі поділяться з усім світом.

Синергія талантів

«Нам було надзвичайно весело працювати разом над дизайном цієї чудової колекції», – діляться сестри. «Ми були в захваті від можливості висловити свою любов до малювання та втілити красу рідного міста Бангкока в ілюстраціях для вишуканих косметичних засобів ARTISTRY STUDIO». Бурхлива енергія і непересічна особистість Нуалтонг знайшли свої вираження в дизайні упаковки, в малюнках стильних дівчат, які рухаються граційно і стрімко. Вплив її сестри Паттріди впізнається у кольоровій палітрі, а також у яскравих зухвалих формах, які просто випромінюють радість життя і впевненість у собі. «У наших ілюстраціях ми зображаємо щасливих жінок, які звикли бути собою, а не вдавати це», – каже художниця.

© Amway

Стильні дівчата з яскравими сміливими обрисами відбивають неповторний стиль сестер-ілюстраторок, Нуалтонг і Паттріди Прасарнтонг.

Три трендові образи, натхненні цим вируючим містом

Зухвалі контрасти, золото, блиск і мерехтливе сяйво – на митця чекає безмежна палітра можливостей, яким чином красу Бангкока можна перетворити у сенсаційні образи макіяжу. Ось три найбільш актуальні образи, натхненні цим приголомшливим містом:

  1. Блискучі очі
    Яскравий відвертий макіяж очей із мерехтливим металевим полиском доповнюють нюдовий відтінок губ і ніжний рум’янець щік – ця палітра не лише навіює спогади про величні палаци і храми Бангкоку, а й відсилає до образів, які спричинили найбільший фурор на подіумах у 2019 році.

  2. Зелені і зухвалі
    Бангкок – це місто сміливих, яскравих і впевнених у собі. І ніщо не втілює це гасло краще, ніж смарагдові тіні для повік і підводка для очей. Синтез мистецтв макіяжу і живопису – зухвалі листяно-зелені очі у поєднанні з пастельними кольорами губ і щік – привертає увагу, викликаючи інтерес і захват.

  3. Променисте сяйво
    Природні образи, в основі яких – здорове тропічне сяйво, є справжнім втіленням невимушеної краси Бангкока. Цей тренд, яким ми побачили його у шоу Badgley Mischka 2019 року, знаходить своє втілення у бронзовому полиску повік, рожевих губах і сяючих вилицях.

А ви готові поринути з нами у красу Бангкока? Стежте за новинами…

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію