Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy

У Новий рік – з осяйною шкірою

ARTISTRY

Ідеальний час для започаткування індивідуально розробленої ефективної процедури догляду за шкірою

Цей рік стане роком турботи про себе, коли би будете в центрі уваги! І ця турбота починається з вашої шкіри. Очищення і тонізування закладають основу вашої процедури догляду за шкірою, допомагаючи їй відновитися після макіяжу та забруднювачів, які потрапляли на неї протягом усього дня.

Чиста, збалансована і осяйна

Регулярне очищення й тонізування видаляють з поверхні шкіри часточки бруду, відмерлі клітини, залишки макіяжу та шкірний жир, через які вона може здаватися тьмяною і мати нерівний тон. Умивання обличчя двічі на день з використанням спеціальної пінки, такої як ARTISTRY HYDRA-V™ Освіжаюча пінка для вмивання обличчя або ARTISTRY YOUTH XTEND™ ​Пінка для вмивання обличчя з ефектом живлення шкіри (вранці, а потім ще раз перед сном), забезпечує відмінний результат, допомагаючи збалансувати рівень pH, який може підвищитись через забруднене повітря, УФ-опромінення або засоби декоративної косметики. Відновлення балансу збереже чистий і осяйний вигляд вашої шкіри.

Щогодини наша шкіра відлущує 600 тисяч клітин. Тож якщо не умивати обличчя як слід, пори можуть закупоритися, що призведе до появи прищів і подразнень. Після очищення шкіри скористайтеся тоніком, що не містить спирту, таким як ARTISTRY HYDRA-V Освіжаючий тонік для шкіри обличчя або ARTISTRY YOUTH XTEND Лосьйон з ефектом пом’якшення шкіри, аби покращити здатність шкіри утримувати вологу, таким чином допомагаючи їй максимально увібрати наступні засоби догляду.

Хай ваша шкіра повсякчас виглядає молодою і сповненою життя

Ви також одержите користь від регулярного нанесення масок для обличчя: Artistry Signature Select™ Очищувальна маска для шкіри обличчя глибоко очищує пори від забруднень і допомагає контролювати рівень жирності шкіри, зменшує видимість пор, аби шкіра виглядала гладенькою.

У зимові місяці особливо важливо збалансувати рівень зволоженості своєї шкіри і не дати їй пересохнути. Спробуйте Artistry Signature Select Відлущувальну маску для шкіри обличчя: вона містить олію і допоможе сухій шкірі, м’яко видаляючи зовнішній шар відмерлих клітин, аби відкрити погляду природну гладкість доглянутої шкіри і здоровий колір обличчя. Ви можете користуватися цією маскою до трьох разів на тиждень.

Ключові поради щодо очищення й тонізування

Для початку важливо вимити руки, аби не втирати у своє обличчя додатковий бруд. Передусім з легкістю зніміть макіяж, зокрема водостійку туш, скориставшись ARTISTRY Рідиною для змивання макіяжу з повік та губ. Це забезпечить ефективність наступних етапів очищення. Потім обережно нанесіть на обличчя свою пінку, що не містить мила, таку як ARTISTRY HYDRA-V Освіжаюча пінка для вмивання обличчя, втираючи її коловими масажними рухами. Очищуючи шкіру, користуйтеся теплою водою, оскільки гаряча вимиває корисні олії з поверхні вашої шкіри і може призвести до її сухості й лущення. Потім ретельно змийте пінку і скористайтеся тоніком, таким як ARTISTRY HYDRA-V Освіжаючий тонік для шкіри обличчя, щоб видалити останні сліди бруду або очищувального засобу. Таким чином ви уже підвищите рівень зволоженості шкіри на 211%, також дозволяючи їй вільно дихати.

Інша надзвичайно важлива складова вашої процедури догляду – це правильний вибір пінки і тоніка, які відповідають вашому типу шкіри. Наприклад, ARTISTRY YOUTH XTEND ​Пінка для вмивання обличчя з ефектом живлення шкіри була спеціально розроблена для процедури догляду, покликаної зменшити видимість ознак старіння, а тому додатково збагачена антиоксидантами для всебічного захисту шкіри. Amway пропонує індивідуально розроблені комплексні рішення для усіх типів шкіри. Важливо користуватися правильними косметичними засобами, щоб одержати максимальну користь від своєї процедури догляду. Спробуйте додаток ARTISTRY Virtual Beauty, щоб дізнатись, які засоби найкраще відповідають потребам вашої шкіри.

Схожа інформація

Настав час подбати про шкіру обличчя

ARTISTRY

Далі

День спа-процедур удома

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію