Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Amway

Обирайте, поєднуйте і наносіть свої сироватки шарами!

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд пояснює, чому поєднання сироваток є обов’язковою складовою вашої щоденної процедури догляду за шкірою.

Один із найбільших викликів, що постає практично перед кожною людиною, яка хоче мати бездоганну шкіру, це визначення того, якими засобами користуватися і як саме їх поєднувати між собою. Для мене все просто, адже догляд за шкірою – це моє життя. Але для більшості це не так, тож я буду рада вам допомогти.

Завдання №1: з огляду на потреби своєї шкіри оберіть засіб щоденного догляду. Якщо ваша улюблена марка ARTISTRY™, все дуже просто: вона пропонує кілька засобів, з яких ви можете обирати! Однак я б передусім порадила лінійку ARTISTRY HYDRA-V для зволоження, що є критично необхідним у цю пору року, або лінійку ARTISTRY YOUTH XTEND для протидії старінню шкіри.

Завдання №2: оберіть свою сироватку. Я раджу обрати відповідну Персоналізовану сироватку для обличчя Artistry Signature Select™ або Засіб для обличчя з вітаміном С і гіалуроновою кислотою ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE.

Якщо ж ідеться про сироватки, ось про що вам слід пам’ятати:

1. Процедура щоденного догляду

Сироватка належить до засобів щоденного догляду. Її завжди наносять після очищення/тонізування шкіри перед нанесенням зволожувального засобу.

2. Artistry Signature Select Персоналізовані сироватки для обличчя

Ця колекція є одним із найкращих творінь ARTISTRY. Ці високоефективні сироватки можна пристосувати до конкретних потреб вашої шкіри, і вони стовідсотково сумісні з усіма іншими лінійками ARTISTRY.

3. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Засіб для обличчя з вітаміном C та гіалуроновою кислотою

Вітамін C очолює список найпотужніших антиоксидантів для шкіри. Він захищає шкіру від несприятливого впливу довкілля, підвищує її пружність, мінімізує зморшки, освітлює і допомагає зробити менш помітними ознаки старіння, водночас запобігаючи ушкодженню внаслідок оксидативного стресу в майбутньому. Гіалуронова кислота є однією з найдієвіших зволожувальних речовин для шкіри. Цей складник зв’язує вологу, підтримуючи рівень зволоженості шкіри, а отже, сприяючи її еластичності. Разом ці два компоненти пропонують ефективний комплекс для здоров’я шкіри.

4. Послідовність нанесення залишається незмінною

Правило просте: наносіть засоби, починаючи з найлегших і найрідкіших, і закінчуючи більш насиченими і в’язкими. Наприклад, користуючись ARTISTRY intensive skincare Відновлювальним пілінгом або Засобом для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою, завжди наносіть Artistry Signature Select Персоналізовану сироватку для обличчя після цих продуктів.

Чому Artistry Signature Select Персоналізовану сироватку для обличчя слід наносити пізніше? Тому що ARTISTRY intensive skincare Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою має легшу, рідкішу формулу. А навіщо використовувати їх разом? Тому що саме у поєднанні вони забезпечують максимальний відновлювальний ефект. Ваша Artistry Signature Select Персоналізована сироватка для обличчя вирішує специфічні проблеми вашої шкіри, тоді як ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Засіб для обличчя з вітаміном С і гіалуроновою кислотою забезпечує шкірі максимальний антиоксидантний захист, водночас глибоко зволожуючи її. Насправді не існує кращої комбінації для оптимального здоров’я шкіри!

Хоча ними можна користуватися щодня, мені подобається балувати свою шкіру різними засобами спеціального догляду. Я користуюсь ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Засобом для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою протягом тридцяти днів, а потім роблю перерву на місяць-два. Але я справді ПОЄДНУЮ його з Artistry Signature Select Персоналізованою сироваткою для обличчя заради додаткового антиоксидантного захисту і зволоження!

5. Пам’ятайте про п’ять етапів

Ваша процедура догляду за шкірою має залишатися незмінною: ніколи не забувайте очищувати, тонізувати, наносити відновлювальний засіб, а потім зволожувальний і захисний.

6. Персоналізуйте свій догляд

І нарешті, що найважливіше: пам’ятайте, що єдиний спосіб досягти максимально здорової шкіри – це користуватися засобами, які ви персоналізували, тобто пристосували до власних, індивідуальних потреб. Мірою того, як ваша шкіра змінюється з віком, зміною умов довкілля, пір року та станом здоров’я, її потреби також змінюються. Artistry Signature Select Персоналізовані сироватки для обличчя дозволяють вам вносити зміни до своєї відновлювальної сироватки, адаптуючи її до таких потреб.

Схожа інформація

Тому що ви особлива

ARTISTRY

Далі

Ефективне поєднання засобів для догляду за шкірою

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію