Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Запитання й відповіді про догляд за шкірою

ARTISTRY

Ви запитуєте — Мішель Д’Альярд відповідає.

Протягом останніх місяців ви багато дізналися про функціонування шкіри. Цього разу Мішель Д’Альярд, головний експерт зі здоров’я шкіри лінії ARTISTRY™, відповідає на найпоширеніші запитання, отримані протягом останніх двох місяців від НПА.

Як довго я відчуватиму переваги від користування ARTISTRY Косметичним засобом Creme LuXury?
Результати залежать від індивідуальних особливостей кожної людини: віку, стану шкіри, забрудненості довкілля, використання інших продуктів та багатьох інших факторів. Ефект зберігатиметься, доки ви будете дотримуватись відповідного режиму догляду за своєю шкірою. Багато людей стверджують, що помітили результат дії засобу уже через кілька тижнів. Це особисте сприйняття, результат щоденного використання Косметичного засобу Creme LuXury та Косметичного засобу для догляду за шкірою навколо очей Creme LuXury, які дарують відчуття розкоші та підвищення пружності шкіри.


Яким є найкращий режим догляду за чутливою, але жирною та проблемною шкірою для людей, старших 35 років?

Мене часто про це запитують. Існує кілька варіантів. По-перше, дотримуйтеся основного режиму догляду за шкірою. ARTISTRY essentials Система підтримання балансу шкіри ідеально підходить для очищення, тонізування та зволоження шкіри. Ці засоби очищують шкіру, не подразнюючи її, вбирають зайвий жир і забезпечують потрібне зволоження.

По-друге, вибирайте продукцію з антивіковим ефектом. Саме тут починається найцікавіше!

  1. Нанесіть на шкіру ARTISTRY TIME DEFIANCE Сироватку «Вітамін C та дикий ямс» , а потім — денний зволожувач. Цей легкий продукт ідеально підходить для стимулювання утворення колагену та підвищення рівня пружності шкіри. Він швидко вбирається шкірою!

  2. Використовуйте ARTISTRY intensive skincare Відновлювальний пілінг протягом 6 тижнів. Цей інноваційний продукт пришвидшує процес відновлення клітин. Тож ви не лише отримаєте антивіковий ефект, а й позбудетеся зайвого жиру, бруду та відмерлих часток шкіри!

  3. Через шість тижнів після використання Відновлювального пілінгу розпочніть шеститижневий курс догляду за допомогою ARTISTRY intensive skincare Сироватки для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом . Завдяки ретинолу цей чудовий продукт для боротьби з ознаками старіння покращує пружність шкіри, достатньо нанести невелику кількість засобу. Клієнтам із жирною шкірою я спочатку рекомендую використовувати продукт увечері через день, щоб перевірити реакцію шкіри.

Відповіді на інші запитання шукайте в наступних випусках журналу Amagram Online!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію