Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© YS Chun/Amway

Створіть спокусливо-загадковий образ гейші

ARTISTRY

Спробуйте три нові образи з колекції ARTISTRY STUDIO Tokyo Edition, які своєю красою і витонченістю не поступаються японській сакурі в цвіту

Токіо – це космополітичне місто зі своїм виразним характером і харизмою, а його принади не вичерпуються відмінними гірськолижними схилами та вишуканими суші. Унікальна естетика цього міста вирізняє його з-поміж усіх інших на цій планеті. Завдяки багатій культурній історії гейш, театру кабукі, примхливим дрібничкам та неповторній, легко упізнаваній моді, зокрема такій, як стиль харадзюку, Токіо є ідеальним місцем, щоб надихатися на створення нових образів. Його бурхливе нічне життя, найкращим зразком якого служить центральний район шопінгу Ґіндза, а також осередок молодіжної культури район Сібуя просто вібрують цією пульсуючою енергією.

Натхненний сакурою

Жодна пора року не хвилює душу так, як весна, відома у Японії як «сезон цвітіння сакури». Йому присвячений цілий фестиваль, і натовпи туристів наповнюють місто, щоб уповні насолодитись несказанною красою цього виняткового явища.

Вражаюча нова колекція ARTISTRY STUDIO™ Tokyo Edition вшановує цю неповторну пору року, дозволяючи вам відтворити дивовижну атмосферу японського сезону цвітіння сакури, не полишаючи свого дому. Тож накиньте кімоно, декоруйте кімнату зображеннями сакури в цвіту, наповніть косметичку засобами новітньої колекції – і ви готові!

Наші улюблені токійські образи

Традиційні японські образи завжди яскраві, особлива перевага надається соковитим рожевим, зеленим і синім відтінкам. Вони вимагають рівного кольору обличчя та увиразнюють милу, грайливу сторону вашої особистості. Нижче наводимо три наші улюблені образи з колекції ARTISTRY STUDIO Tokyo Edition, які ви з легкістю створите самі.

© YS Chun/Amway

Образ 1: Сяйво кімоно

Цей природний і водночас мерехтливий образ надасть вашому обличчю сяйва, такого бажаного у теплі місяці.

 1. Почніть із Палітри для коригування та тонування для обличчя Shibuya, яка відповідає тону вашого обличчя, аби надати шкірі рівної бездоганної основи.

 2. Надайте своїм очам звабливого блиску, вкривши повіки золотавим (відтінком 3) з Палітри для макіяжу очей і губ Kabuki Glam, та надайте макіяжу глибини, нанісши мерехтливо-коричневий (відтінок 2) на зовнішню частину повіки.

 3. Нехай ваші рожеві щічки впадають у вічі завдяки дотику Пудрових рум’ян для щік Kimono Pink. Тепер нанесіть на вії Туш-праймер з колекції Bangkok Edition та зробіть їх неймовірно густими і розкішними з Кольоровою тушшю для вій Harajuku Brown.

 4. Завершіть створення образу шаром Тінту з ефектом збільшення губ Persimmon, який у мить перенесе вас у країну квітучої сакури.

Не певні, який образ вам пасує або який у вас тип шкіри? Додаток ARTISTRY Virtual Beauty використовує передову технологію розпізнавання обличчя, допомагаючи вам обрати косметичні засоби, які підійдуть вам найкраще!

© YS Chun/Amway

Образ 2: Токійський зухвалий

У цьому образі акцент зроблено на очах, а насичений трав’янисто-зелений лайнер увиразнює образ гейші.

 1. Почніть із обраної вами Палітри для коригування та тонування для обличчя Shibuya, потім скористайтеся Пудровими рум’янами для щік Kimono Coral, аби надати обличчю рум’янцю.

 2. Нанесіть на губи трояндово-рожевий (відтінок 4) з Палітри для макіяжу очей і губ Kabuki Glam та надайте бажаної форми бровам за допомогою Стійкого олівця для брів Ginza Chai Latte.

 3. Роблячи макіяж очей, нанесіть яскраво-зелений (відтінок 1) з Палітри для макіяжу очей і губ Kabuki Pop на всю повіку, а потім самим лише кінчиком аплікатора-губки окресліть лінію вій темно-зеленою смугою, загнувши її в кінці догори у стилі «котяче око».

 4. І нарешті, скористайтеся Багатофункціональною тушшю для вій 3-в-1 ARTISTRY STUDIO™ NYC Edition, щоб забезпечити своїм очам розкішне обрамлення довгих вій.

ПОРАДА: Щоб гарантовано одержати бездоганно рівний «котячий» загин, прикладіть папірець для нотаток від зовнішнього кутика ока до кінчика брови та проведіть лайнером уздовж його краю.

Образ 3: Персонаж аніме

Проявіть свій характер у цьому сміливому образі, який притягує погляди. Пастельні рожеві і пурпурні відтінки закладають основу цього образу, а потім синя туш для вій сплеском небесного кольору привносить зухвалу свіжість у цей грайливий образ сезону цвітіння сакури.

 1. Нанесіть таку саму основу, як і для образів 1 і 2, а потім додайте кольору щокам за допомогою Пудрових рум’ян Kimono Pink.

 2. Нанесіть на всю повіку пастельний рожевий (відтінок 3) з Палітри для макіяжу очей і губ Kabuki Pop, а потім фіалковий (відтінок 4) уздовж нижньої повіки.

 3. Сполучайте кавунний і світло-вишневий відтінки рожевого на губах, і звичайно ж, використайте ключовий зірковий засіб – Кольорову туш для вій Harajuku Blue.

 4. Доповніть образ довгими барвистими сережками.

І нарешті, поділіться улюбленими образами із подругами, скориставшись хештегами #ArtistryStudio #Passionista #WearItShareIt – та експериментуйте з японськими образами разом!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію