Новини та події

На старт, увага, ПРОДАЖ!

ARTISTRY

Інструменти для продажу ARTISTRY забезпечують НПА переваги над конкурентами.

Оскільки скоро розпочнуться свята, настав час підготуватися до Нового року. Інструменти для продажу ARTISTRY™ не тільки зручні, а й забезпечать високий професійний рівень вашій презентації засобів для догляду за шкірою та декоративної косметики ARTISTRY.

Підставка для демонстрації продукції

У ці елегантні акрилові демонстраційні підставки можна помістити декоративну косметику ARTISTRY, аплікатори для нанесення макіяжу та інші аксесуари, такі як губка для бездоганної компактної пудри ARTISTRY™, висувний пензлик для губ ARTISTRY, одноразові аплікатори для тіней, стругачку для косметичного олівця ARTISTRY, косметичні пензлики ARTISTRY та, звичайно, візитівки. Цей професійний багатофункціональний інструмент для продажу легко складати, і він має знімні розподілювачі, завдяки чому його можна пристосовувати до індивідуальних потреб і стилю продажу. Розмір: 300 x 200 x 60 мм (Д x Г x В).

ARTISTRY Палітра для декоративної косметики

Ви зробили все, щоб задати відповідний тон своїй презентації. Бездоганний діловий одяг і зачіска свідчать, що ви професіонал, готовий продемонструвати клієнту ексклюзивну лінію косметичних засобів ARTISTRY від Amway. Але особливу увагу потрібно звертати не тільки на презентацію себе та свого бізнесу. Важливо також найбільш ефективно демонструвати продукт. Палтіра для декоративної косметики ARTISTRY — це ідеальний і потужний інструмент для продажу, який варто використовувати під час проведення професійної презентації декоративної косметики ARTISTRY. Її спеціально створено для поточного асортименту продуктів: губна помада ARTISTRY, бездоганна компактна пудра ARTISTRY, компактні рум’яна й тіні для повік ARTISTRY. Ця палітра достатньо містка, щоб розташувати в ній 48 вкладок тіней для повік, 24 вкладки рум’ян, 12 вкладок компактної пудри та 24 помади. Багатофункціональна палітра на магнітній застібці оснащена великим дзеркалом. Продається порожньою.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію