Новини та події

Час для ARTISTRY

ARTISTRY

Пригадаймо поради експерта Мішель Д’Альярд, які вона давала протягом року.

Майже цілий рік ми публікували поради нашого експерта у випусках Amagram Онлайн, тож поміркуймо, як ці знання допоможуть нам досягнути успіху в бізнесі.

«Як я вже пояснювала, найбільший орган людського тіла складається із двох шарів, кожен із яких, у свою чергу, містить окремі шари, що виконують дуже важливі функції. Нижній шар, або дерма, містить колаген і еластинові волокна, що відповідають за пружність шкіри, а також кровоносні судини та капіляри, що живлять шкіру. Верхній шар, епідерміс, складається із п’яти шарів клітин, що відповідають за колір, структуру, зволоження та захист шкіри.

На стан шкіри впливають як внутрішні фактори (наприклад, стан здоров’я, прийом ліків, природний процес старіння та генетичні особливості), так і зовнішні (наприклад, УФ-випромінення, забруднення довкілля, паління, клімат і неправильне використання продуктів). Ми майже не можемо впливати на внутрішнє старіння, яке залежить від генетичного типу. Однак ми можемо контролювати ВСІ фактори, що впливають на зовнішнє старіння, — навколишнє середовище, забруднення, УФ-випромінення, стрес, спосіб життя, звички та способи догляду за шкірою. Ключ до запобігання зовнішньому старінню — уникати якомога більшої кількості цих факторів. Щоб звести до мінімуму внутрішнє старіння, ARTISTRY™ пропонує продукти з технологічно вдосконаленими інгредієнтами, що дбають про шкіру. До таких інгредієнтів належить кардіоліпін, що використовується у продуктах серії Creme LuXury.

Усі продукти та інгредієнти ARTISTRY високоякісні, але я вирішила детально розглянути дві важливі теми: сонцезахисний фільтр SPF і догляд за шкірою навколо очей. Сонцезахисний фільтр — це засіб номер один для уповільнення процесу старіння шкіри. Незалежно від типу шкіри, украй важливо щодня протягом року використовувати продукти із сонцезахисним фільтром. Вони захищають шкіру від шкідливого впливу не тільки УФ-випромінення, а й вільних радикалів. Шкіра навколо очей є найтоншою та найчутливішою, і саме тут проявляються перші ознаки старіння. Незалежно від вашого віку, важливо використовувати продукти, розроблені спеціально для цієї вкрай чутливої ділянки.

І запам’ятайте: потрібно щосезону змінювати продукти для догляду за шкірою, щоб задовольняти потреби шкіри, коли вони змінюються.

Надану вище інформацію можна замінити однією короткою фразою: ARTISTRY — це правильне рішення! Лінія засобів для догляду за шкірою ARTISTRY призначена уповільнити процес старіння (внутрішній і зовнішній), захистити шкіру, піклуватися про неї, забезпечувати помолоділий вигляд.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію