Новини та події

Помітні результати

ARTISTRY

Зустрічайте новий продукт лінії ARTISTRY Intensive Skincare —Сироватка для шкіри обличчя – «14 ночей».

ARTISTRY Intensive Skincare Сироватка для шкіри обличчя – «14 ночей» створена на основі результатів 10-річних досліджень ДНК із використанням компонентів ARTISTRY TIME DEFIANCE™ Інтенсивної відновлювальної сироватки, що вже добре себе зарекомендувала. Однак вона ефективніша завдяки запатентованному інноваційному Комплексу глибокої нічної дії Action 7. Це практично професійне фотоомолодження шкіри* в домашніх умовах. Завдяки семи рівням відновлення для досягнення семи помітних результатів цей засіб допомагає протидіяти ознакам старіння шкіри. За результатами клінічних досліджень, шкіра відновлюється на клітинному рівні на 75% швидше, ніж під час природного відновлення, а тон шкіри та її стан покращуються на 261%. Лише два тижні — і мімічні зморшки зменшуються на 99%!

*За даними досліджень, проведених компанією Amway

7 шкідливих факторів

ARTISTRY Intensive Skincare Сироватка для шкіри обличчя – «14 ночей» ефективно усуває наслідки негативного впливу факторів навколишнього середовища (ультрафіолет, вітер і холод), способу життя (шкідливі звички або стрес) і внутрішніх факторів (стан здоров’я, харчування, старіння та неналежний догляд за шкірою).

7 рівнів відновлення — 7 помітних результатів

Лише за два тижні ваша шкіра пройде 7 етапів:

  1. Відновлення на клітинному рівні, що надає шкірі здорового й молодого вигляду

  2. Відновлення міжклітинного матриксу, що забезпечує зменшення мімічних і глибоких зморщок

  3. Екстракт кореня солодки та екстракт вівса заспокоюють шкіру

  4. Екстракти лимона та огірка покращують тон шкіри та її стан

  5. Екстракт розмарина відновлює шкіру й посилює природний бар’єр утримання вологи, тому шкіра залишається щедро зволоженою

  6. Комплекс для відлущення шкіри з вівса із природним рівнем pH пришвидшує відновлення клітин шкіри та розгладжує її поверхню

  7. Ензими Ultrasomes™ стимулюють природну здатність шкіри до усунення негативних наслідків дії шкідливих факторів навколишнього середовища, що призводить
    до появи видимих ознак старіння

Купіть новий продукт лінії ARTISTRY Intensive Skincare та переконайтеся самі.


* Результати не можна порівнювати з хірургічними чи косметологічними процедурами.
Фотоомолодження шкіри — це професійна косметологічна процедура з використанням спалахів світла великої інтенсивності для відновлення шкіри, що надає їй рівного тону та молодшого вигляду. Фотоомолодження шкіри забезпечує чудові результати, однак такі процедури можуть проводити лише фахівці у спеціалізованих медичних закладах. Крім того, воно досить дорого коштує й вимагає проведення кількох процедур для досягнення бажаного результату.** Клінічні дослідження за участю 62 жінок, що проводилися незалежним інститутом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію