Новини та події

Твоя стихія. Твоя краса.

ARTISTRY

Три роки успіху beautycycle.

Три роки тому європейські НПА вперше дізналися про торгову марку beautycycle™. На сьогодні beautycycle — це повний асортимент продуктів, що відповідають потребам клієнтів і розвитку засобів догляду за шкірою та декоративної косметики beautycycle.Блиск-сяйво для губ

«Одним із найпопулярніших продуктів є неперевершений блиск-сяйво для губ зі світлодіодним ліхтариком», — розповідає Корнелія Шмід, НПА зі Швейцарії. Блиск-сяйво, що має стабільно високий відсоток продажу, став найпопулярнішим засобом декоративної косметики 2012 року. Цей Блиск-сяйво для губ у трьох відтінках, що має вбудоване дзеркальце, світлодіодний ліхтарик і свіжий м’ятний аромат, чудово продається та допомагає зацікавлювати нових клієнтів.

Вогонь: Крем для шкіри навколо очей з антивіковим ефектом

Легкий крем для шкіри навколо очей з антивіковим ефектом колекції «Вогонь», що містить вітаміни А, B, Е та ехінацею , ніжно освіжає тендітну ділянку шкіри навколо очей і дарує приємне відчуття прохолоди. Темні кола, зморшки та набряки зникають просто на очах. Крем для шкіри навколо очей з антивіковим ефектом beautycycle вважається найкращим тонізуючим засобом для шкіри навколо очей і є лідером продажу серед продуктів beautycycle для догляду за шкірою.

Повітря: Система засобів для догляду за зрілою шкірою

Клієнтам подобається зручність використання засобів лінії beautycycle для повного догляду за шкірою. Система засобів для догляду за зрілою шкірою «Повітря» є найпопулярнішим продуктом цієї лінії. Вона складається з: Очищувального молочка для зрілої шкіри з антивіковим ефектом, Тоніка для зрілої шкіри з антивіковим ефектом, Денного крему для зрілої шкіри з антивіковим ефектом із сонцезахисним фільтром SPF 15, Нічного крему для зрілої шкіри з антивіковим ефектом. Ось що розповідає НПА з Польщі Крістіна Мацеяк: «Я помітила, що бажання моїх клієнтів збігаються з моїми власними. Тому я пропоную їм те, що мені найбільше подобається — засоби щоденного догляду за шкірою».


Щоб допомогти вам залучати потенційних клієнтів, ми розпочинаємо нову рубрику «Поради експертів». Читайте першу пораду на цій сторінці ліворуч та шукайте інші в наступних випусках протягом року.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію