Новини та події

Тепло, холод... і ВАША шкіра!

ARTISTRY

Узимку ваша шкіра потребує особливого зволоження.

Ми вже говорили про те, що кожного сезону ваша шкіра потребує різних режимів догляду. Тому в цьому випуску ми зупинимося на тому, як можна захистити шкіру протягом сухих і холодних зимових місяців.

Узимку наша шкіра страждає від різких перепадів температур: тепле сухе повітря у приміщенні та холодний вітер на вулиці. Щоб адаптуватися до цих змін, їй доводиться докладати чимало зусиль. Особливо це актуально для тих людей, які проводять багато часу надворі.

Головний секрет — зволоження, зволоження й ще раз зволоження. Шкіра будь-якого типу — навіть жирна — потребує зволоження, особливо взимку. Забезпечити додаткове зволоження шкіри досить просто, і це можна зробити кількома способами. Щоб дібрати засіб, який вам підходить, можливо, доведеться поекспериментувати, але в жодному разі не використовуйте одразу весь асортимент продуктів!

Якщо ви користуєтеся лосьйоном або зволожувачем, перейдіть на крем. Зараз саме час замінити лосьйони ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ живильними кремами TIME DEFIANCE. Також краще почати застосовувати кремоподібні засоби для очищення обличчя.

Можна наносити трохи зволожувального засобу, наприклад нічного, під денний захисний крем. Узимку добре нанести на шкіру трохи косметичного засобу ARTISTRY Creme LuXury.

Мій маленький зимовий секрет — нанести кілька крапель ARTISTRY essentials Зволожувального засобу для обличчя перед денним і нічним зволожувачем або змішати їх із цими засобами. ARTISTRY essentials Зволожувальний засіб для обличчя чудово запобігає пересушуванню шкіри та захищає її, не закупорюючи пори, а тому підходить навіть для жирної шкіри. Лише кілька крапель — і шкіра зволожена!

І не забудьте після цього нанести денний захисний крем! Вам це може здатися неважливим, однак це дійсно необхідно! Ультрафіолетові промені проникають крізь хмари та відбиваються від снігу. Захистіть красу своєї шкіри. Завдяки цим порадам ваша шкіра залишатиметься зволоженою, збагаченою необхідними речовинами та молодою!

Примітка.
Якщо взимку ви проводите багато часу надворі, нанесіть трохи більшу кількість ARTISTRY essentials Зволожувального засобу для обличчя, зволожувач, а потім денний захисний крем!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію