Новини та події

Досконалий засіб — ще простіший у використанні

ARTISTRY

ARTISTRY Основи під макіяж ARTISTRY — це не просто гарне обличчя.

ARTISTRY™ Зволожувальна основа під макіяж із сонцезахисним фільтром SPF 20 і ARTISTRY Основа під макіяж — контроль рівня жирності із сонцезахисним фільтром SPF 20 створюють довготривалий ефект природної довершеності, що тримається увесь день. Але їхній секрет не тільки у прозорій і легкій формулі. Магію ARTISTRY забезпечують постійні наукові дослідження.

Догляд за шкірою

Сучасна жінка знає, що догляд за шкірою не завершується ранковими процедурами. Шкіра потребує уваги протягом усього дня. ARTISTRY Зволожувальна основа під макіяж і ARTISTRY Основа під макіяж — контроль рівня жирності доповнюють засоби догляду за шкірою ARTISTRY essentials, які живлять її. Ця основа під макіяж зволожує й контролює рівень жирності, а її іноваційна формула захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища та подразнення.

  1. ARTISTRY Зволожувальна основа під макіяж підходить для інтенсивного зволоження нормальної та сухої шкіри, допомагає підтримувати оптимальний рівень зволоження протягом 8 годин і робить поверхневі зморшки менш помітними.

  2. ARTISTRY Основа під макіяж — контроль рівня жирності — ідеальна для комбінованої та жирної шкіри, вона позбавить ваше обличчя жирного блиску на 12 годин.

Ідеальний колір

З ARTISTRY Зволожувальною основою під макіяж і ARTISTRY Основою під макіяж — контроль рівня жирності вам не треба більше гадати, який відтінок підійде краще. Завдяки Технології бездоганного відтінку ці косметичні засоби «знають», де та як відтінити шкіру, і створюють нейтральну основу, що бездоганно поєднується із природним кольором обличчя. Ці основи запропоновані в 14 відтінках, тому для будь-якого тону шкіри можна дібрати відповідний колір.

Легке нанесення

Завдяки рекомендаціям НПА пакування основ під макіяж ARTISTRY
стало зручнішим. Замість квадратної кришечки тепер округла, завдяки чому конструкція флакону стала міцнішою та більш функціональною, а застосування простішим.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію