Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Догляд за тілом

ARTISTRY

Неперевершений догляд за шкірою — це ARTISTRY essentials.

Щодня ви очищуєте, зволожуєте та вирівнюєте тон свого обличчя, а час від часу вдаєтеся й до особливих процедур, щоб почуватися й виглядати бездоганно. І це правильно.

А як щодо інших частин тіла? Коли ви востаннє ловили себе на думці: «Мені подобається моя шкіра на руках»?

Очищення, відлущення й зволоження потрібне не тільки шкірі обличчя. Ретельне очищення видаляє бруд, жир і мертві клітини; відлущення сприяє оновленню клітин і робить шкіру гладенькою, сяючою й здоровою; зволоження захищає та надає м’якості й еластичності.

Саме час потурбуватися про своє тіло разом зі спеціальними продуктами ARTISTRY™! Усього три прості кроки з ARTISTRY Spa Колекцією для зволоження шкіри з рослинними екстрактами — і шкіра почуватиметься оновленою. Спочатку очистьте її за допомогою гелю для душу, а потім увітрыть невелику кількість скрабу для тіла, щоб відлущити мертві клітини. Наостанок змастіть шкіру зволожувальним кремом, який забезпечить тривале утримання вологи.

Як щодо рук? Саме вони видають наш вік, оскільки постійно перебувають під впливом факторів навколишнього середовища, виконують найрізноманітнішу роботу й контактують із їдкими лужними мийними засобами щонайменше 100 разів на тиждень. Починайте свій день з ARTISTRY Кремом для рук з рослинними екстрактами SPF 15. Він допоможе утримати вологу й захистить шкіру!

І наостанок — ступні. Більшу частину дня ми проводимо на у взутті. Це негативно впливає на шкіру ніг: вона пересихає та грубішає. ARTISTRY Колекція засобів для ніг «Поніж свої ніжки» — це ідеальне рішення для стомлених і натруджених ніг! Поєднання полірувального крему й бальзаму делікатно видаляє мертві клітини шкіри, роблячи її м’якою, гладенькою й шовковистою!

І пам’ятайте: шкіра — це найбільший орган тіла людини. Дбайте про неї та захищайте її… на всіх ділянках тіла!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію