Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
beautycycle Nail Wraps

Модний манікюр

ARTISTRY

З нагоди Міжнародного жіночого дня побавте модниць новим привабливим аксесуаром — beautycycle Набором наліпок для нігтів

Міжнародний жіночий день, який святкують 8 березня, — це чудова нагода привітати жінок і відзначити важливу роль, яку вони відіграють у нашому житті. Це прекрасна можливість висловити подяку, повагу та любов цим «вічним двигунам», які живуть за насиченими діловим, родинним і соціальним графіками. Тема цьогорічного Міжнародного жіночого дня — прискорення темпу, тому новий і надзвичайно модний beautycycle™ Набір наліпок для нігтів стане доречним подарунком.

Не залишайтеся непоміченими!

Жінки обожнюють експериментувати з новими модними тенденціями у сфері краси, а набір наліпок для нігтів задовольнить навіть найвибагливіших модниць. Завдяки швидкому й простому нанесенню змінити манікюр так само легко, як і перевдягтися. Ви можете придбати наліпки для нігтів у трьох привабливих варіантах дизайну: Wind (чорно-білий), Damask (рожево-чорний) і Crocodile (мерехтливий зелений)..

Імпульс для продажу

Продукт, який допомагає привернути увагу, — це сприятливий привід почати розмову та зацікавити нових клієнтів, а також його можна подарувати як рекламну пам’ятку. Крім того, такі продукти легко демонструвати. Повний набір наліпок для нігтів можна нанести лише за декілька хвилин, і не потрібно витрачати час на висихання. Зробіть і продемонструйте клієнту манікюр за допомогою наліпок безпосередньо на місці! До складу набору входить 16 наліпок та пилочка для нігтів. Цей модний продукт неодмінно допоможе вам збільшити обсяг продажу і знайти нових клієнтів!


Набір наліпок для нігтів 1-2-3

  1. Щоб отримати найкращий результат, переконайтеся, що нігті чисті й на них немає залишків жиру. Відсуньте кутикулу з нігтьової пластини та відполіруйте нігті, щоб згладити нерівності.

  2. Виберіть наліпку, яка найкраще відповідає розміру й формі нігтя. Обережно зніміть із наліпки захисну стрічку.

  3. Прилаштуйте округлий край наліпки до основи нігтя. Починаючи знизу, щільно притискайте наліпку до нігтя та розгладжуйте складки.

  4. Видаліть надлишок наліпки пилочкою, рухаючись вниз.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію